До 14 січня за кожну самовільно зрубану ялинку закарпатців нещадно штрафуватимуть

ялинкиДержекоінспекцією у Закарпатській області з метою забезпечення державного контролю за заготівлею новорічних ялинок та недопущення самовільних рубок проводиться щорічна операція “Новорічна ялинка”. Вона триватиме до 14 січня 2016 року.

Для реалізації заходів по попередженню порушень природоохоронного законодавства при заготівлі ялинок створено робочі групи, до роботи в яких залучено  представників органів поліції, громадських інспекторів з охорони довкілля. В рамках операції державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Закарпатської області проводяться перевірки  щодо охорони хвойних насаджень від самовільних рубок, лісових масивів, які примикають до населених пунктів, автодоріг, залізниць та особливо на територіях, прилеглих до населених пунктів, автодоріг, залізниць та особливо на територіях об’єктів природно-заповідного фонду.

Відповідно ст. 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення  незаконна рубка дерев тягне за собою накладання штрафу на громадян у розмірі від п’яти до десяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (85,00 – 170,00 грн.) і на посадових осіб від семи до дванадцяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (119,00- 204,00 грн.). Крім цього, за кожну зрубану ялинку в залежності від діаметра стовбура нараховується шкода, завдана лісовим ресурсам, повідомляють у Державній екологічній інспекції у Закарпатській області.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *