Для дискредитації Івана Бушка створили фальшиву скриньку і дали лівий телефон

Про це сьогодні у прес-центрі “Закарпатської правди”  повідомив народний депутат. Невідомими особами була зареєстрована “ліва” поштова скринька, з якої була поширена інформація від імені прес-служби Івана Бушка щодо можливості позбавлення мандатів його та частини інших депутатів від Партії регіонів, які нібито виступають проти асоціації з ЄС. Також були дані “фейкові” телефони.

«Хто стоїть за поширенням цієї дезінформації? Думаю, як і раніше, так і зараз є політичні конкуренти-невдахи, які ще з 2012-го року не можуть змиритися з тим результатом, який вони отримали на парламентських виборах. Також є ображені з певних причин депутати, яких позбавили депутатських мандатів (що цікаво, вони є як на півдні, так і на заході), – відзначив парламентар. – Однак я хочу чітко з’ясувати, хто був замовником першоджерела та розповсюджувачем цієї інформації. Тому вже звернувся із відповідними заявами до Генерального прокурора та Служби безпеки, щоб вони надали мені всю відповідну інформацію».

Бушко

Бушко заява

1 Comment

  1. невдахи – саме те слово) програвати треба вміти, а цей хтось невдаха, якого у закарпатті всі знають, не може Бушкові пробачити перемоги. Але він молодець. не розгубився. його ж цим самим попіарили, а він ще і посилив ефект. Він сильний політик, Балога коло нього пастиме задніх.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.