Діти Хуста взяли участь у велоперегонах “Ми – чемпіони”

12 травня у велопарку на території хустського туркомплексу «Нарцис» вже вшосте відбулися дитячі велоперегони «Ми – чемпіони» . Участь у них взяли дітки віком від 2 до 11 років. Загалом у спортзаході взяли участь 68 діток. Найменшому учаснику – 2 роки і вісім місяців. На змагання приїхали навіть маленькі спортсмени з обласного центру – представники трьох сімейств.

хуст2

Кожен учасник мав можливість позмагатися із своїми однолітками в заїздах на швидкість. Траса була підготовлена міцевим велоклубом «ВеломанЕкстрімХуст», технічна підтримка від спортивного магазину «LoginSportLife». Про подарунки, грамоти, та медалі подбав депутат Закарпатської обласної ради, знаний на Закарпатті меценат Степан Деркач.

Батьки дітей та організатори висловили щиру вдячність С.Деркачу за підтримку, небайдужість до спортмасових заходів, які проводяться у місті та районі. Слід зазначити, що обласний депутат не вперше долучається до підтримки цих змагань, які вже стали традиційними.

Під час проведення велоперегонів діти мали можливість пострибати на батуті, поласувати морозивом.

Насамкінець зазначимо, що незалежно від того, хто як проїхав свою дистанцію, учасники змагань отримали заслужені грамоти, медалі та пам’ятні подарунки.

Без перебільшення, спортивне свято для дітей вдалося на славу! Власне на це й розраховували організатори, оскільки метою дитячих велоперегонів є популяризація здорового способу життя серед сімей, молоді і дітей, а також велосипедного спорту та активного відпочинку.

Наступні змагання «Ми – чемпіони» відбудуться 1 вересня цього року.

Леся Куруц

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *