Categories Новини

Десять запитань до кандидата в депутати Верховної Ради України по Ужгородському виборчому округу № 68 Павла Чучки

Останні кілька тижнів Ужгород й Ужгородський район засмічені газетною рептилькою під назвою “За Павла Чучку”, видавцем, редактором, автором і т. д. є кандидат у депутати Верховної Ради України по Ужгородському виборчому округу № 68 Павло Чучка. Тонни газетної макулатури валяються по під’їздах і на подвір’ях будинків, під дверима квартир, на дверних ручках і сходах, у скверах і парках, дитячих і шкільних майданчиках, поліклініках і лікарнях. Підлітки тицяють витвір Чучки по 5-10 примірників в одні руки на кожному кроці, примовляючи “Це наш найсильніший кандидат!”. Здається, що порятунку від цієї брутальної паперової навали не знайти, хіба що в лісі, але й там нещодавно надибав один примірник “За Павла Чучку”, яким ретельно було прикрито людський послід… Після такої зустрічі не захотілося далі збирати гриби.

Чи не відчуваєте ви, шановні співгромадяни і виборці, від ведення у такий спосіб виборчої агітації, приниження своєї честі і гідності? Я особисто відчуваю і думаю: до якої міри безкультур’я і духовного занепаду треба дійти, щоб діяти такими методами, до того ж із залученням дітей.

Але справа не тільки в цьому. Переглянувши з цікавості кілька номерів згаданої рептильки, переповненої кольоровими портретами Чучки та його безсоромною самохвальбою і неправдою (найсильніший, найчесніший, найпатріотичніший, найтимошенківський і т. д. і т. п.) вирішив через пресу поставити цьому “кандидатові в депутати” ряд запитань.

1. Критикуючи В. Погорєлова за жахливий стан Ужгорода, чому замовчуєте факт, що за три дні до виборів мера Ужгорода, саме Ви, як один з кандидатів у мери (кажуть, щедро простимульований Балогою), зняли свою кандидатуру і закликали ужгородців голосувати за Погорєлова?

2. Як депутат міської ради і голова відповідної депутатської комісії, чому покладаєте всю відповідальність за перетворення Ужгорода у сміттєзвалище на Вашого ставленика (і висуванця В. Балоги) В. Погорєлова, а не візьмете вину й на себе? Що Ви як депутат зробили корисного для Ужгорода і ужгородців?

3. На якій підставі Ви сам особисто оголосили себе “найсильнішим” і “єдиним” кандидатом від опозиції? Невже Ви справді вважаєте, що Ваша жива вага (нівроку, дай Боже) дає Вам перевагу над іншими кандидатами? Ви і досі вважаєте себе і Вашого патрона Балогу  опозиціонером? До кого, до власного народу? Чому обманюєте людей, добре знаючи, що єдиним кандидатом від опозиції є інша людина, а не Ви, і що не Вас, а його підтримує Юлія Тимошенко?

4. Чому Ви, залежно від ситуації і особистої вигоди підлаштовуєтесь під “патріота”, постійно маніпулюючи своєю національністю: то Ви українець, то словак, то маєте угорське коріння? Може, хоч перед виборами перестанете торгувати національним ім’ям і скажете людям правду: патріотом якого народу і якої держави Ви є?

5. У зв’язку із запитанням на тему “патріотизму” скажіть: чим пояснити факти ганебних і принизливих діянь Вашого батька професора П. Чучки, який у радянські часи був експертом КГБ, в тому числі у справі дисидента Павла Кампова, і домігся тривалого ув’язнення цього відомого правозахисника і політв’язня, про що Павло Кампов з болем написав у своїх спогадах?

6. Чому Ви у своїй біографії ніде не згадуєте про свою роботу у 80-х роках минулого століття у відділі агітації і пропаганди Ужгородського міського комітету КПСС на посаді лектора, яка давала Вам можливість активно й наполегливо втілювати в життя програми і плани Комуністичної партії Радянського Союзу? Чи не там джерела Вашого “патріотизму”?

7. Чому, питають люди, Ви у своїй корчмі “Деца у нотаря”, яку ви створили на базі дравецького дитячого садка (!), споюєте відвідувачів, до того ж за високими цінами, і маєте з цього неабиякий зиск? Чим відрізняється Ваша корчмарська діяльність від діяльності корчмарів-лихварів – Ваших попередників? Чому прикриваєтесь фондом Егана, створеним Вами невідомо для кого і чого? Він, крім Вас, якусь користь комусь приносить?

8. Чи можете згадати і перерахувати всі партії (7-8), в яких Ви побували, починаючи від комуністичної і до “Батьківщини”? (з останньої Вас, як пише преса, вигнали). В яку наступну партію подастеся: регіонів чи знов комуністичну?

9. За чиї гроші Ви видаєте 60-тисячним тиражем газету “За Чучку”? Чи не порядніше було б віддати ці чималенькі суми бідним і знедоленим, ніж засмічувати Ужгород і район макулатурою та у кожному номері демонструвати свої пихаті портрети?

10. Чи правда, що Ви знову, як і у випадку з Погорєловим, хочете за гроші (кажуть, що балогівські) зняти свою кандидатуру на користь невідомого громадськості, мабуть, байдужого до суспільних проблем і потреб людей, – балого-єцівського висуванця Смоланки? Чому Ви, копіюючи Іуду, у такий мерзенний спосіб у черговий раз намагаєтесь обманути людей, виборців Ужгорода й Ужгородського району?

Петро РУСНАК

 

Про те, що Чучка “найчесніший” кандидат свідчать його діяння на посаді Баранинського сільського голови. Тоді десятки гектарів землі були роздані “децарем” наближеним до нього людям. Наприклад 20 га на Лазькому березі було поділено між одинадцятьма “вибраними”. Зараз ці участки продаються за ціною 200 тис. доларів кожний.

Може досить брехати пане Чучка?

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *