Десятка чопських депутатів саботує питання звільнення підприємців від податків та орендної плати за комунальне майно

Десятка чопських депутатів саботує питання звільнення підприємців від податків та орендної плати за комунальне майно

В понеділок в Чопі відбудеться позачергова сесія – про це інформує офіційний сайт Чопської міської ради.
На розгляд виносяться лише три питання порядку денного: звільнення підприємців 1 та 2 групи від податку на 2 місяці (травень-червень), звільнення від орендної плати за комунальне майно та прийняття на баланс міста будівлі міської лікарні з усім устаткуванням та обладнанням по вул. Молодіжна,12.
Такі питання уже виносилися на позачергову сесію 29 квітня, але з легкої подачі #депутата#прогульника_Михайла #Бублика_(Міша Бублик (Mysha Bublyk) більшістю голосів без будь-яких аргументів, обговорень та законних підстав вони були зняті з розгляду. Так їм захотілось.
Депутатська десятка (БАЛОГ Оскар, БУБЛИК Михайло, ПЛИСКА Валентина, ГУРИК Олена, ЄСЬКІН Ігор, МАРТИНОВ Георгій, ОРСАГОШ Ольга, ДЕБРЕЦЕНІ Мігаль, ТОВТ Іштван, ЦЕКУС Аттіла) у важкий період карантину вирішила, що ці питання не є нагальними для мешканців та нехай підприємці потерплять, нехай сплачують податки непрацюючи. Їм байдуже до проблем містян.

Також ініціатору зняття проєктів рішень не потрібна міська лікарня, за яку він у березні 2016 року так «яро рвав свою сорочку», а окремі міські обранці, які уже не одну каденцію були у владі, в 2015 році прийняли на баланс чомусь солотвиньску, а не чопську лікарню.
Чи підтримають чопські депутати своїх виборців побачимо в понеділок після засідання позачергової сесії ?

Якщо все ж таки в головах міських обранців переможе здоровий глузд і вони підтримають ці рішення, тоді ВАМ, шановні приватні підприємці, необхідно буде відразу в понеділок 18 травня подати в Ужгородську податкову інспекцію письмову або електронну заяву на отримання податкової пільги за травень 2020 року. Це що ви могли зробити протягом першої частини травня ви повинні зробити протягом одного дня, лише завдячуючи чопській «десятці» міських обранців.

Думайте, шановні містяни, чи потрібні вам такі народні захисники, ставлячи галочку та вкидаючи бюлетень у виборчу скриньку.

Новини Чопа
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *