Держприкордонслужба Закарпаття повідомила, як відбуватиметься перетин кордону на травневі свята

кордонСьогодні, 30-го квітня, Державна прикордонна служба Закарпатської області повідомляє, що будуть проводити ряд заходів під час травневих свят для пришвидшення здійснення процедур прикордонного контролю, задля того, щоб не збільшувалися черги, які традиційно утворюються на ці вихідні.

Зокрема, відбудеться збільшення особового складу прикордонної служби у пунктах пропуску. Також буде збільшена кількість смуг руху у пунктах пропуску, крім того, буде визначена окрема смуга руху, для швидкого оформлення ветеранів та туристичних груп.

Також, як повідомив, Олексій Федоров, заступник начальника відділу прикордонного контролю штабу Мукачівського прикордонного загону, будуть проводитися певні заходи обмеження щодо громадян Російської федерації, Балканського регіону, задля того, аби виявити терористів, які хочуть в’їхати, або виїхати з території України. Такі заходи вводяться і через наявну інформацію про потенційні загрози, але також є громадяни з категорії ризику, які можуть провозити зброю, заборонену літературу тощо, намагатися перетнути кордон з використанням чужих та підроблених документів, провезти заборонені предмети, наркотики, вибухівку, зброю тощо. У ході перевірок будуть використовуватися собаки.

Але всі ці заходи не вплинуть на час оформлення громадян і транспортних заходів.

Участь у заходах на певних напрямках братимуть представники Державтоінспекції. Також будуть залучатися представники ГО, добровольці та місцеві жителі. У місцях появи підозрілих осіб та нелегальних мігрантів, на залізничних та автовокзалах збільшать кількість нарядів.

У ході перевірок використовуватимуться сучасні технічні засоби, які допомагають спостерігати за прилеглою місцевістю та переміщенням осіб, зокрема, тепловізори та сучасні комп’ютерні програми.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *