Держекоінспекція Закарпаття знову побувала на місці несанкціонованої врізки нафтопроводу

нафтаДержавна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася поблизу с. Тихий, Великоберезнянського району внаслідок розгерметизації відводу від несанкціонованої врізки в продуктопровід ДП “Прикарпатзахідтранс”.

Так, 29 травня 2015 року, Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області здійснено ще один виїзд на місце аварійного забруднення. Аварійною бригадою лінійної виробничо-диспетчерської станції “Дубриничі” ДП “Прикарпатзахідтранс” продовжуються роботи по ліквідації наслідків розгерметизації відводу несанкціонованої врізки. Встановлено бонову загороду на потічку Тихий, гідрозатвор на потічку Тихий у Великоберезнянському районі та бонову загороду на напівстаціонарній вловлюючій споруді на р. Уж в районі с. Заріччя, Перечинського району. З метою вловлення розлитого нафтопродукту на потічку Тихий застосовано сорбент-біодеструктор “Еконадін” у кількості 80 літрів. Зібрано та вивезено на відстоювання на базу ЛВДС “Дубриничі” 2,5 м3 суміші води та нафтопродукту. З метою оцінки забруднення грунту відібрано 4 проби. Ведеться їх пробопідготовка.

З метою оцінки ефективності заходів по ліквідації забруднення поверхневих вод всього станом на 29.05.2015 відібрано 37 проб. За результатами інструментально-лабораторних досліджень зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів в 5 пробах води, що була відібрана в потоці Тихий нижче по течії від місця потрапляння нафтопродукту в водний об’єкт. Вміст нафтопродуктів у поверхневих водах транскордонної річки Уж не перевищує гранично допустимих концентрацій для водойм відповідної категорії.

Держекоінспекція інформуватиме громадськість про подальший хід ліквідації наслідків аварійної ситуації.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *