Letyshops

Держекоінспекція Закарпаття знову побувала на місці несанкціонованої врізки нафтопроводу

нафтаДержавна екологічна інспекція у Закарпатській області продовжує контроль за ситуацією, що склалася поблизу с. Тихий, Великоберезнянського району внаслідок розгерметизації відводу від несанкціонованої врізки в продуктопровід ДП “Прикарпатзахідтранс”.

Так, 29 травня 2015 року, Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області здійснено ще один виїзд на місце аварійного забруднення. Аварійною бригадою лінійної виробничо-диспетчерської станції “Дубриничі” ДП “Прикарпатзахідтранс” продовжуються роботи по ліквідації наслідків розгерметизації відводу несанкціонованої врізки. Встановлено бонову загороду на потічку Тихий, гідрозатвор на потічку Тихий у Великоберезнянському районі та бонову загороду на напівстаціонарній вловлюючій споруді на р. Уж в районі с. Заріччя, Перечинського району. З метою вловлення розлитого нафтопродукту на потічку Тихий застосовано сорбент-біодеструктор “Еконадін” у кількості 80 літрів. Зібрано та вивезено на відстоювання на базу ЛВДС “Дубриничі” 2,5 м3 суміші води та нафтопродукту. З метою оцінки забруднення грунту відібрано 4 проби. Ведеться їх пробопідготовка.

З метою оцінки ефективності заходів по ліквідації забруднення поверхневих вод всього станом на 29.05.2015 відібрано 37 проб. За результатами інструментально-лабораторних досліджень зафіксовано перевищення гранично допустимих концентрацій нафтопродуктів в 5 пробах води, що була відібрана в потоці Тихий нижче по течії від місця потрапляння нафтопродукту в водний об’єкт. Вміст нафтопродуктів у поверхневих водах транскордонної річки Уж не перевищує гранично допустимих концентрацій для водойм відповідної категорії.

Держекоінспекція інформуватиме громадськість про подальший хід ліквідації наслідків аварійної ситуації.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *