Державна аудиторська служба проведе перевірку бюджету Ужгорода

Державна аудиторська служба проведе перевірку бюджету Ужгорода

Фахівцями Управління Західного офісу Держаудитслужби в Закарпатській області розпочато проведення державного фінансового аудиту бюджету міста Ужгород.

Державний фінансовий аудит проводитиметься згідно з Планом проведення заходів державного фінансового контролю Державної аудиторської служби України на І квартал 2021 року. Аудит спрямований на проведення аналізу та перевірки законності та ефективності формування і виконання місцевого бюджету, стану використання рухомого і нерухомого майна, коштів, землі, природних ресурсів, тощо, що перебувають у комунальній власності територіальної громади та об’єктів спільної власності.

Разом з аудитом проводитиметься інспектування у Виконавчому комітеті Ужгородської міської ради, Департаменті фінансів та бюджетної політики Ужгородської міської ради, Департаменті соціальної політики Ужгородської міської ради, Департаменті міського господарства Ужгородської міської ради, Управлінні капітального будівництва Ужгородської міської ради.

У разі наявності фактів про можливі порушення фінансової дисципліни просять повідомити за телефоном (0312) 61-76-90, або надіслати інформацію на електронну адресу [email protected]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *