Держава планує позбутися проблемного “Укргазбанку”

Держава планує позбутися проблемного “Укргазбанку”

Держава планує позбутися проблемного ‘Укргазбанку’ Держава планує до кінця 2017 року продати проблемний “Укргазбанк”, однак бажаючих придбати фінустанову, яка у 2008 році була на межі банкрутства, через що згодом пройшла процедуру націоналізації, поки що не знайшлось.
Уже другий місяць, як Укргазбанк призупинив прийом і не виконує доларові платежі клієнтів за зовнішньоекономічними контрактами, через відмову Deutsche Bank Trust Company Americas New York обслуговувати коррахунки української державної фінустанови. Усунути проблеми, що спровокували таку несприятливу ситуацію і які керівництво “Укргазбанку” уникає озвучувати, та відновити роботу в повному обсязі не вдається, попри чисельні обіцянки.

Усім спробам зробити “Укргазбанк” більш привабливим “на паперах” для інвесторів шкодять чисельні скандали, пов’язані з керівництвом установи. Так в грудні 2016р правоохоронними органами було арештовано 600 000дол – залишок із 3.2 млрд.грн, поцуплених з банку його працівниками. А в адресу самого голови правління “Укргазбанку” Шевченко К.Є. лунають звинувачення про причетність до банкрутства “Терра-банку”, де він займав керівні посади та був акціонером, а також звинувачення безпосередньо у крадіжці і виводі за кордон коштів вкладників. Банкір із зіпсованою репутацією, так і не довів свою невинність у банкрутстві “Терра-банку”.
“Якщо в країні йде війна та затяжна фінансова криза, хто купуватиме в ній банки? Ніхто.” – стверджує керівник Українського банківського порталу Олексій Лупоносов. Адже навіщо купувати проблемний банк, що належить державі, якщо можна купити маленьку іноземну філію, користуючись ще одною негативною тенденцією – масовою втечею іноземних банків з українського фінансового ринку.

clipnews.info

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.