Doc.ua запис до лікаря

Держава планує позбутися проблемного “Укргазбанку”

Держава планує позбутися проблемного “Укргазбанку”

Держава планує позбутися проблемного ‘Укргазбанку’ Держава планує до кінця 2017 року продати проблемний “Укргазбанк”, однак бажаючих придбати фінустанову, яка у 2008 році була на межі банкрутства, через що згодом пройшла процедуру націоналізації, поки що не знайшлось.
Уже другий місяць, як Укргазбанк призупинив прийом і не виконує доларові платежі клієнтів за зовнішньоекономічними контрактами, через відмову Deutsche Bank Trust Company Americas New York обслуговувати коррахунки української державної фінустанови. Усунути проблеми, що спровокували таку несприятливу ситуацію і які керівництво “Укргазбанку” уникає озвучувати, та відновити роботу в повному обсязі не вдається, попри чисельні обіцянки.

Усім спробам зробити “Укргазбанк” більш привабливим “на паперах” для інвесторів шкодять чисельні скандали, пов’язані з керівництвом установи. Так в грудні 2016р правоохоронними органами було арештовано 600 000дол – залишок із 3.2 млрд.грн, поцуплених з банку його працівниками. А в адресу самого голови правління “Укргазбанку” Шевченко К.Є. лунають звинувачення про причетність до банкрутства “Терра-банку”, де він займав керівні посади та був акціонером, а також звинувачення безпосередньо у крадіжці і виводі за кордон коштів вкладників. Банкір із зіпсованою репутацією, так і не довів свою невинність у банкрутстві “Терра-банку”.
“Якщо в країні йде війна та затяжна фінансова криза, хто купуватиме в ній банки? Ніхто.” – стверджує керівник Українського банківського порталу Олексій Лупоносов. Адже навіщо купувати проблемний банк, що належить державі, якщо можна купити маленьку іноземну філію, користуючись ще одною негативною тенденцією – масовою втечею іноземних банків з українського фінансового ринку.

clipnews.info

 

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *