Держаудитслужба відсторонить від роботи ревізора, яка перевіряє зловживання чиновників Мукачівської міськради

Держаудитслужба відсторонить від роботи ревізора, яка перевіряє зловживання чиновників Мукачівської міськради

Перевірка Держадутитслужбою фінансових зловживань Управлінням соціального захисту населення Мукачівської міськради набула гучного резонансу. На допомогу містечковим чиновникам кинулися журналісти кишенькового каналу Віктора Балоги “Сіріус”, які спровокували ревізора Ольгу Коваль,

усупереч  вимоги постанови КМУ № 550 заявити, що порушень під час ревізії, яка ще не закінчилась, не виявлено, чиновницю в результаті  буде усунуто від виконання обов’язків та буде призначено службову перевірку з цього питання. Повідомляє редактор газети “СНК” Ларевіриса Ступак (Лора Приходько).

/

В зв’язку з тим, що керівник управління Зотова Наталія два роки поспіль неправомірно приховувала інформацію про отримувачів бюджетних коштів, відмовляючи на чисельні запити журналістів видання “СНК”, виникла обгрунтована підозра в прозорості, не вибірковості та законності видатків на майже 30 млн грн бюджетних коштів. Прийшлось повідомити про наявні ризики ревізорів Держаудиту в Закарпатській області. Як тільки в Мукачівському управлінні праці та соціального захисту населення почалась ревізія, чиновники за допомогою “незалежних” ЗМІ почали роздмухувати істерію серед населення, що всіх отримувачів матеріальних допомог чекають ревізори. Насправді, ревізори чекають виключно самих чиновників, які чомусь дуже наполегливо приховували факти розподілення бюджетних грошей, – зазначається на каналі СНК в Ютуб.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *