Депутати Ужгородської міськради ведуть підкилимні баталії

Про це пише Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/509


«Розстрільний» список депутатів Ужгородської міськради.

Усміхнула аналітика від каналу “Балоган” який опублікував список революціонерів які готові брати владу в Ужгороді у випадку політичної нестабільності в Україні та ніби орієнтуються на головнокомандувача Валерія Залужного

Я б назвав його  – «розстрільний». Таким чином клопи в банці Ужгородської міськради намагаються з’їсти один одного, засвітивши нелояльність до існуючої влади.

Білонка (ЄС), Ковальський (Батьківщина), Маєчик(ОПЗЖ), Глагола (Рідне Закарпаття), Мелкумян (Слуга Н), Смірнов (Рідне З) – така черговість бажаючих взяти владу в свої руки в обласному центрі за версією вказаного каналу.

Визнаю, що в Україні існує дилема легітимності влади.

Парламент уже працює довше конституційних повноважень, президент Зеленський опиниться в такій ситуації вже весною, очевидно, що виборів Президента України 31 березня не буде.

Проблема в тому, що є закон про воєнний стан, який забороняє всі вибори під час війни.

Є Конституції в якій говориться про продовження повноважень Верховної Ради в умовах воєнного стану. У нормі про про Президента нема нічого подібного.

Тому розганяються різного роду заяви, що Президент змушений буде передати повноваження голові Верховної Ради.

Повноваження голів ОДА також припиняються з припиненням повноважень Президента України, ще одна тема для розгону різноманітних маніпуляцій та ворожих іпсо.

Думаю, що ситуацію має розрулити Конституційний Суд, який винесе  свій вердикт вчасно і неупереджено.

Добре, що в Закарпатській облраді вчасно змінили голову.

 Володимир Чубірко в умовах турбулентності влади мав всі шанси стати джерелом напруги і нестабільності в краї, адже реально качнути ситуацію в області можуть за певних обставин тільки близькі до нього Балога, Ланьо та закарпатські нардепи з групи Довіра.

/

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *