Депутати облради виділили 6,4 млн. для військових Закарпаття

закарпаття-прапорВчора, 26 червня,  під час позачергової сесії облради депутати затвердили Програму матеріально-технічного забезпечення 4-го батальйону територіальної оборони, військових підрозділів та інших учасників  антитерористичної операції, розташованих на  території Закарпатської області.

За відповідне рішення проголосували 74 депутатів. Депутати пропонують виділити на виконання програми 6,4 мільйона гривень. Фінансуватимуть  заходи програми відповідно до заявок командирів військових підрозділів та керівників підрозділів інших учасників антитерористичної операції, затверджених військовим комісаром Закарпатської області та погоджених комісією облради з питань бюджету. Ці кошти пропонують направити  на забезпечення закарпатських військових  засобами індивідуального захисту, зв’язку та предметами речового майна і спорядження для підтримання боєготовності та ефективного виконання поставлених завдань.

Депутати також рекомендували районним та міським радам області затвердити відповідні програми та передбачити кошти на їх виконання.

Казначейству доручено проводити платежі протягом трьох днів з дня отримання платіжок на фінансування цієї програми. Також запропоновано дозволити закупляти військомату необхідні засоби без проведення тендерних процедур, адже проведення тендерів можу суттєво затягнути час на виконання програми, – повідомляє прес-служба облради.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *