Doc.ua запис до лікаря

Депутати Іршавської райради відібрали повноваження в місцевої РДА

депутати-ІршаваНевдоволені кулуарним призначенням нового директора Довжанського лісгоспу, депутати Іршавської райради забрали повноваження в місцевої райдержадміністрації та намірилися формувати свій виконавчий комітет.

14 серпня в приміщенні актової зали Довжанського лісового господарства відбулася 24 сесія Іршавської районної ради. Були присутні на ній заступник начальника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Кий, працівники лісгоспу, сільські голови району.

Причиною скликання позачергової сесії стало призначення новим директором ДП «Довжанське ЛМГ» Михайла Нитки. Таке рішення погодив голова Іршавської РДА Свічкар В.С., що й викликало невдоволення депутатів райради. Адже думку громади району та працівників підприємства, за їхніми словами, не було враховано. − На таке бюджетонаповнююче підприємство не може бути прийнятий керівник десь в кулуарах, таємно, − говорить заступник голови райради Петро Добромільський.

Колектив лісгоспу, в свою чергу, підтримує колишнього керівника Василя Леднея, якому контракт не продовжили. Тож, вислухавши думки депутатів, було вирішено направити звернення щодо недовіри рішенню Іршавської районної адміністрації Президенту та до Кабінету Міністрів України. А кабінет директора лісгоспу опечатати.

Порядок денний депутати доповнили ще одним не менш важливим питанням − це відкликанням повноважень Іршавської районної адміністрації. За таке рішення проголосували одноголосно. Відтак децентралізація в області розпочнеться з Іршави, а вже найближчим часом відбудеться сесія щодо формування складу виконавчого комітету.

Заступник начальника обласного управління лісового господарства Василь Кий також повідомив, що зараз у Києві має розглядатися проект нового закону стосовно лісових господарств. Також стосується децентралізації. Цим законом передбачено, що лісгоспи фінансуватимуться не з державного, а з обласного бюджету, який, відповідно, розподілятиме кошти на райони.

karpatskijobjektiv.com

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *