Депутати Берегівської міськради підтримали відновлення військової частини

Депутати Берегівської міськради підтримали відновлення військової частини

На сьогоднішній сесії Берегівської міськради депутатський корпус дав згоду на передачу об’єктів нерухомого майна із земельними ділянками з комунальної у державну власність в особі Кабінету Міністрів України (з подальшою передачею Міністерству оборони України), які розташовані по вулиці Хмельницького Богдана, 99 у м. Берегове, згідно додатку, що додається з метою реконструкції та розміщення підрозділів оперативного командування «Захід» та Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату без зміни цільового призначення та іншого використання.

У разі, якщо не буде потреби розміщати підрозділи оперативного командування «Захід» та Берегівського об’єднаного міського військового комісаріату в переданих міською радою об’єктах нерухомого майна просимо повернути в комунальну власність міста Берегове.

Зобов’язати Управління комунального майна та земельних відносин Берегівської міської ради здійснити заходи з підготовки документів (підготовка проектів рішень міської ради, оформлення об’єктів нерухомого майна та земельних ділянок) для передачі об’єктів нерухомого майна (згідно додатку) з комунальної до державної власності з метою розміщення військових підрозділів Міністерства оборони України.

“Війна “закінчена-всім спасибі….тобто військовій частині в Берегові бути. Депутати одноголосно проголосували за відновлення розквартирування військових в місті та про початок підготовки до створення Берегівської ОТГ,яка буде нараховувати понад п’ятдесят тисяч чоловік. Так,що всім хутко до праці-кожному до своєї, – прокоментував подію ветеран АТО Василь Вовкунович.

Фото Тараса Хлібовича

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.