Депутата ОТГ на Ужгородщині затримали на хабарі у 3 тис доларів “за вирішення земельного питання”

4 жовтня депутата однієї з об’єднаних територіальних громад регіону затримали оперативники управління стратегічних розслідувань в Закарпатській області та слідчі слідчого управління обласної поліції.

Фігурант отримав 3000 доларів США неправомірної вигоди за вирішення земельного питання. За цю суму гарантував позитивне затвердження на сесії ОТГ проєкту землеустрою під будівництво житлового будинку.

За місцем проживання депутата поліцейські вилучили отримані в якості хабаря кошти. Його затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Фігуранту повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (вимагання та отримання службовою особою неправомірної вигоди) Кримінального кодексу України та обрання запобіжного заходу.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Закарпатська обласна прокуратура, повідомляють у Департаменті стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Як уточнили у прокуратурі Закарпатської області, йдеться про одного з депутатів Баранинської ОТГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Вам також може сподобатися