Депутат Закарпатської облради Роланд Цебер провів зустріч із угорським опозиціонером Петером Мадяром

Про це Роланд Цебер повідомив на своїй сторінці у Фейсбук:
“Велика політична сенсація очікує на Угорщину на виборах у Європаламент, які відбудуться вже цього тижня!
Як грім серед ясного неба в суспільно-політичне життя наших сусідів увірвався молодий політик, про якого до березня 2024 року взагалі ніхто не знав.
Мова йде про Péter Magyar , чия політична партія TISZA (Тиса) створена усього 6 тижнів (!) тому, сьогодні претендує майже на третину місць в Європарламенті від Угорщини! Додайте до цього голоси за інші опозиційні сили і стане зрозуміло, чому так нервує останнім часом чинний прем’єр Віктор Орбан, намагаючись згуртувати свій електорат заявами про війну в Україні і обходячи питання корупційних скандалів та внутрішньо-економічної ситуації в Угорщині
Петер Мадяр голосно заявив про себе на тлі корупційних скандалів у сусідів на початку цього року. І вже сьогодні за даними експертів до нього прислухаються більше 1,5-1,7 мільйона угорців, що, погодьтеся, дуже багато для країни із менш ніж 10 мільйонним населенням,з яких приходить голосувати 5-6 мільйонів.
Щодо України, то Петер Мадяр проголосив, як то кажуть, базу: Путін – агресор і цьому немає виправдання. Боротьба України є абсолютно законною та справедливою. ЄС потребує більш конструктивної позиції Угорщини щодо цих питань.
Минулого тижня ми поспілкувались із Петером Мадяром і, скажу, він справив на мене неабияке враження. Дуже цікаво спостерігати за його стрімкою політичною кар’єрою і тим, як його сприймають угорці.
Що із того вийде покаже час, ми ж продовжуємо спілкування та контакти з усіма політичними силами наших сусідів. Україно-угорські відносини, якими б складними вони не були, необхідно налагоджувати, шукати спільні точки дотику і розвивати”.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *