День заКонституції

День заКонституції

конституціяКон – це істина, створена Богом – правила буття. Для гармонічного життя і розвитку людині заповідано жити по Кону.

В давнину наші предки добре це знали, свідчення чого збереглось у мові. Термін «СпоКОНвіку» нагадує ті віки, коли люди жили по Кону, тобто в гармонії з природою, космосом, які є для нас середовищем існування, домівкою. Однак, в якийсь момент людина вийшла за межі божественних настанов життя – вийшла за Кон і почала вигадувати свої заКони, знищуючи власний дім. Це очевидно для кожної тверезої і здравомислячої людини. Слід враховувати – якщо знищити середовище життя, в той же час знищиться і саме життя. Отож, інстинкт самозбереження людини повинен бути направлений на формування гармонійних відносин з природою. Споконвіку природа – рідна мати усього людства, яка забезпечує своїх немовлят усім необхідним. Людство, в свою чергу, втратило розум і почало гризти груди матері.

Вершиною порядку сучасного суспільства вважається дотримання закону. Закон – це те, що виходить за Кон – брехливе, лукаве, те, що відвертає людину від самої себе, від Бога. Люди, які живуть по законам, живуть у темноті, невігластві, не відають, що діють. Злочинність, проституція, наркоманія – основні хвороби темного періоду, перенасиченого різноманітними законами.

Конституція – від слова «Кон» означає зібрання божественних правил життя. Збірка законів повинна відповідно називатись Законституція, аби не було підміни понять на підсвідомому рівні. Закон – це система заборон, обмежень, перелік злочинів проти життя. Важливо усвідомити, що жоден закон не каже як потрібно правильно жити, тобто не вчить життю, не керує ним. По законах може бути успішним тільки злодій, що підмічено народною мудрістю в словосполученні «злодій в законі». Як свідчить фольклор: «закон – дишло, куди повернеш, туди і вийшло», чим уміло користуються махінатори різних ґатунків.

Які руйнівні установки закладені у заКонституції України читайте у наступному номері.

Дмитро Долинич –  політолог, мислитель.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *