Демократична спілка угорців відмежувалася від провокативних знаків на Закарпатті

Демократична спілка угорців відмежувалася від провокативних знаків на Закарпатті
19-05-2017. Протягом останніх днів невідомі особи на території Берегівського та Виноградівського районів розмістили, змонтували інформаційні стели начебто «на захист угорської мови». Пістрява кольорова гама, неграмотний виклад тексту свідчать про те, що їх замовники та виконавці ні є вихідцями з закарпатського угорського середовища.

В повідомленнях на окремих веб-ресурсах про цю подію повідомляється що ці інформаційні сели були встановлені за ініціативою Товариства угорської культури Закарпаття та Демократичної спілки угорців України, а від представників цих організацій наводять цитати, зокрема, і щодо автономії закарпатських угорців, яки ними ніколи не проголошувалися.

Реагуючи на виставлені інформаційні стенди та повідомлення про це у засобах мас-медія, президія Демократичної спілки угорців України заявляє наступне:

– ні наша організація, ні посадові особи нашої організації до стел встановлених нібито «на захист угорської мови» не мають жодного відношення;
– наведені у в інформаційних повідомленнях висловлювання ніколи і ніким з посадових осіб нашої організації не проголошувалися;
– вставлення невідомими нам особами цих інформаційних стел, а також інформаційні повідомлення про цю подію в засобах мас-медія розцінюємо як грубу провокацію проти закарпатської угорської спільноти, і вимагаємо від компетентних у цих питаннях правоохоронних органів негайний демонтаж цих стел, розшук і притягнення до відповідальності осіб винних у здійсненні цих провокаційних дій.

Президія ДСУУ

2017.05.19.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.