ДБР розслідує причетність до протиправних дій посадових осіб Мукачівського прикордонного загону та Закарпатської митниці

ДБР розслідує причетність до протиправних дій посадових осіб Мукачівського прикордонного загону та Закарпатської митниці

Слідчі ТУ ДБР розташованого у місті Львові розслідують зловживання службовим становищем посадовими особами Мукачівського прикордонного загонуМукачівського прикордонного загону, відповідальність за яке передбачена статтею 419 ККУ – “Порушення правил несення прикордонної служби”. 

В рамках кримінального провадження розслідується можлива причетність посадових осіб Державної прикордонної служби України в сприянні незаконного перебування в магазинах безмитної торгівлі сторонніх осіб, які не перетинають кордон України, та не є особами, які здійснюють підприємницьку діяльність в магазинах Дьюті-Фрі. 

Крім цього ДБР розслідує можливу причетність до протиправних дій (сприяння ввезення до України з магазинів Duty Free великих партій підакцизних товарів), і працівників Закарпатської митниці Держмитслужби.

22.06.2021 року працівники ДБР продовжать роботу по вказаному вище факту.

Відтак, жодних затримань, оглядів бусів чи переоглядів не було, як хибно повідомляли деякі журналісти та інформаційні видання.

Інформує телеграм-канал Держмитслужба (Customs of Ukrainе)

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *