Cтворено Закарпатський батальйон територіальної оборони

солдатиСьогодні, 30 травня, в Ужгороді на базі колишнього піхотного полку створено Закарпатський батальйон територіальної оборони.

На відкритті батальйону, серед інших гостей, побував і керівник закарпатської міліції полковник Сергій Шаранич.

У своєму виступі в.о. начальника УМВС області Сергій Шаранич побажав воякам гідно нести високе звання захисника Вітчизни, продовжувати героїчні справи наших батьків і дідів, мирного неба над головою, міцного здоров′я, добробуту в родинах. А головне – любити Україну!

Бійці батальйону територіальної оборони охоронятимуть стратегічно важливі об′єкти краю, державний кордон, органи влади, а головне – мир і спокій закарпатців.

Уже з понеділка віськовослужбовці батальйону відбудуть на навчання на Ужгородський полігон, де вправлятимуться в стрільбі з вогнепальної зброї, відпрацьовуватимуть військові навички. Батальйон територіальної оборони дислокуватиметься в Ужгороді та Мукачеві.

– Батальйон територіальної оборони буде тісно співпрацювати з міліцією і за потреби надавати нам допомогу в охороні важливих об′єктів і протидії проявам сепаратизму. Зі свого боку, ми вже підтримали колег-військових, і в подальшому наша співпраця буде якнайширшою на благо закарпатців, – запевнив Сергій Шаранич.

СЗГ УМВС України в Закарпатській області

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *