Чиновники Закарпатської ОДА пишуть заяви про звільнення на ім’я керівника Правого сектору

Чиновники Закарпатської ОДА пишуть заяви про звільнення на ім’я керівника Правого сектору

 

ода2Заява

щодо заяв на звільнення чиновників закарпатської ОДА

22-23 лютого 2014 на ім’я керівника Закарпатського Правого сектору Олександра Сачка отримано ряд заяв на звільнення від керівників управлінь Закарпатської ОДА та їх заступників. На наше переконання, дані заяви є результатом активної люстраційної політики, яку розпочали активісти нашої структури та побратими із Закарпатського Майдану.

З іншого боку, офіційно заявляємо, що дані заяви не мають юридичної сили, оскільки керівник Закарпатського Правого сектору не має повноважень на працевлаштування чи звільнення працівників ОДА. Тому особи, які написали дані заяви, наразі продовжують бути штатними працівниками у відповідних органах державної влади і зобов’язані виконувати свої посадові обов’язки. Для звільнення з відповідних посад заяви мають бути подані на ім’я виконуючого обов’язки голови Закарпатської ОДА. Оцінку діяльності відповідних осіб дасть люстраційна комісія та правоохоронні органи.

Станом на 16.00 23.02.2014 подані заяви :

– заступника начальника управління охорони здоров’я ЗОДА Міцьо Т.В.;

начальника відділу організації лікувально-профілактичноїроботи управління охорони здоров’я ЗОДА Кузьмика В.М.;

– заступника начальника управління охорони здоров’я ЗОДА Бриги В.Д.;

– начальника управління охорони здоров’я ЗОДА Шніцера

Керівник Правого сектору в Закарпатській області,

Олександр Сачко

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

2 відповіді до “Чиновники Закарпатської ОДА пишуть заяви про звільнення на ім’я керівника Правого сектору”

  1. А що інші вже написали? Чи чекають, що може пронесе? тАК НІ, ДОРОГІ-ПРАЦЮВАЛИСТЕ НА БЛАГО ЗЕКІВ, НА ЇХ ПАЛАЦИ ТА ЗНУЩАЛИСТЕСЯ З ПРОСТОГО ЛЮДУ-МАЄТЕ ПІТИ В НЕБУТТЯ. ШКОДА ПРОСТИХ ВИКОНАВЦІВ УПРАВЛІНЬ, КОТРІ ВИКОНУВАЛИ НАКАЗИ СВОЇХ ШЕФІВ, ЗА МІЗЕРНУ ЗАРПЛАТУ І БУЛИ СТРІЛОЧНИКАМИ. аЛЕ ВИКОНУВАТИ РУТИННУ РОБОТУ КОМУСЬ ТРЕБА, А ЛЮДЕЙ В АПАРАТАХ ДОСВІДЧЕНИХ Є ДОСТАТНЬО, ЯКІ ДОБРОСОВІСНО І ТЕПЕР ЧЕКАЮТЬ, ЩОБ ПРИЙШЛО НОВЕ КЕРІВНИЦТВО І ІТИ ПРАЦЮВАТИ.

  2. пора навести порядки в мукачівській дитячій лікарні там одні хабарники за операцію дитини на апендикс завідіющий вимагає взятку в 6000 гривні за крапельницю 1000 гривні йім начхати на дітей

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *