Чиновники Закарпатської ОДА знищили стенд-візуалізацію Середнянського замку, щоб встановити власну

Чиновники Закарпатської ОДА знищили стенд-візуалізацію Середнянського замку, щоб встановити власну

Сьогодні, 24 жовтня, з самого ранку до Середнянського замку під’їхало більше десятка машин, робочі зрізали вже готову стенд-візуалізацію замку, щоб встановити власну, аналогічну попередній, та провести PR-кампанію. Про це інформує Mukachevo.net.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що мешканець с. Середнє В’ячеслав Пилип встановив візуалізацію первісного вигляду Середнянського замку. Проте в ОДА вирішили зрізати “чужий” стенд та встановити “свій” власний, ввочевидь, щоб вчергове попіаритися.

На офіційному відкритті були голова Закарпатської ОДА Олексій Петров та інші нинішні кандидати від «Рідного Закарпаття» та «Зе!команди» Олександр Ленард та Антон Багін, дуже багато журналістів та немісцева масовка, тобто прихильники присутніх на заході політичних сил, які до Середнього мають опосередковане відношення. Місцеві чиновники заледве встигли до виборів, встановили стенд просто в останні години перед виборами.

Говорили на відкритті багато: про туризм, про відновлення історичних пам’яток та про патріотизм. Цікаво, що інший місцевий житель В’ячеслав Пилип на початку місяця вже викосив територію, поприбирав її від сміття, облаштував мінімальний благоустрій, вивчив історію рідного краю, порадився з місцевими істориками та встановив аналогічний стенд. Правда, не проводив таку грандіозну рекламну кампанію.

Тепер же в час тиші місцевій владі вдалося провести дуже масштабну рекламну акцію з активістами, журналістами, відомим на Закарпатті ведучим. Чому для подібної акції вибрали саме цей з 12 закарпатських замків? Чому не вибрали, скажімо, історичну пам’ятку в мікрорайоні «Радванка» в Ужгороді, де розташовані рештки старої церкви, яка функціонувала ще з 1640 року? До слова, ці архітектурні красоти невідомі не лише туристам, але й більшості місцевих мешканців. Тим не менше, зі всіх існуючих можливостей спрацювати на користь туризму на Закарпатті всі політики поїхали перевстановлювати вже існуючу стенд-візуалізацію.

/

В’ячеслав Пилип же зазначає, що буде щасливим, якщо ця ініціатива переросте в щось більше, ніж разова акція. Адже те, що їхнє селище нарешті зацікавило посадовців, теж можна вважати хорошим здобутком для Середнього, – зазначає він.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *