Чи виправить Закарпатський прокурор гріхи своїх попередників?

нагірнийДля нового прокурора Закарпатської області Володимира Корбаня від його попередника залишилося чимало резонансних справ. В тому числі і за наслідками резонансної ДТП поблизу Хуста, в якій загинули мати і дитина. Обласному прокурору знадобиться чимало зусиль, щоб розчистити Авгієві конюшні вседозволеності та злочинів прикритих нечистими на руку прокурорами.

Днями із заявою до громадськості звернувся чоловік і батько загиблих Віктор Пригара. Чоловік розповів про нові подробиці справи та вказав на спекуляції прокуратури навколо людського горя.

Після переховувань Павла Нагірного та кількох судових засідань, останньою подією у цій справі було рішення Хустського міськрайсуду від 13 червня, яким суддя  Сідей.Я.Я прийняв ухвалу про відмову у задоволенні клопотання прокурора Хустської міжрайонної прокуратури про застосування до Нагірного П.І заходів медичного характеру  у вигляді примусового лікування у психіатричному закладі із посиленим наглядом.

— У зв’язку з цим рішенням, хочу звернути увагу читачів на те що, якщо б суддя задовільнив дане клопотання, то  Нагірного б відправили просто на відпочинок у Берегівську лікарню щонайменше на одн рік, — каже пан Віктор.

А це, на думку потерпілого, надало б можливість Нагірному й надалі ухилятися від кримінальної відповідальності.

— Я добре пам’ятаю, як Хустська міжрайонна прокуратура у ЗМІ на чолі з Кайлом обіцяли що, Нагірний буде нести кримінальну відповідальність за смерть моєї жінки й дитини, — продовжує пан Віктор. — Разом з тим, подача даного клопотання прокуратурою, при наявності у них усіх матеріалів справи та виписки з Берегівської лікарні про те, що вбивця Нагірний здоровий та адекватний, свідчить про дуже велику зацікавленість прокуратури в ухиленні того ж Нагірного від кримінальної відповідальності. У цьому руслі не можуть не обурити коментарі, які надала прес-секретар прокуратури Світлана Верховська  про те, що суд ніби-то надав необмежену свободу вбивці. Ціслова свідчать про введення в оману як громади Хуста, так і області. Такими словами прокуратура лише налаштовує державні служби та суддів, які приймають законні рішення, проти самих потерпілих та громадськості.

— Надаючи невірну інформацію ЗМІ, прокуратура,знімаючи з себе відповідальність за  свої незаконні дії, а у окремих випадках  і за бездіяльність, покладає всі «гріхи» на суд, — веде далі Віктор пригара. — Але якщо б суддя Сідей пішов «на поводу» у Хустської прокуратури, уже найближчим часом протягом щонайменше року Нагірний відпочивав би у Будапешті, як він це робить зараз завдяки Хустьській прокуратурі. У разі ж залишення апеляційним судом рішення судді Сідея в силі, нарешті можливо буде оголосити Нагірного в розшук,затримати,та обрати запобіжний захід(взяття під варту). Зараз же, на моє здивування і обурення, Нагірному не обрано жодного запобіжного заходу. І це все завдяки Хустській прокуратурі. Завдяки їй же він зміг спокійно виїхати за кордон.

Потерпілий вважає дуже підозрілим той факт, що саме прокуратура відкликала кллопотання про застосування до Нагірного запобіжного заходу, маючи на руках матеріали справи про те, що Нагірний здоровий.

— Хіба може не викликати підозру у за ангажованості прокуратури той факт, що в той час, коли суддя Сідей відмовляє  в лікуванні обвинуваченого,прокуратура заявляє що, рішення не законне,і, мовляв, вона буде подавати апеляцію, — задає риторичне запитання Віктор пригара. — Якби кожен суддя приймав такі законні рішення, як Сідей, Волощук та інші,і Хустська прокуратура подавала клопотання та проводила б всі слідчі дії у відповідності до закону, то Нагірний вже давно отримав би за заслугами, а не відпочивав за кордоном, як він робить це зараз…

Враховуючи складну ситуацію у справі, Віктор Пригара просить небайдужих прийти до апеляційного суду, підтримати потерпілих і тим самим запобігти свавіллю, яке створила Хустська прокуратура. Про час та дату засідання в Апеляційному суді обіцяємо повідомити читачів додатково.

Павло БІЛЕЦЬКИЙ

1 Comment

  1. это плоды системы беспридела…даже бывалые корнованые воры в законе считали крисятничество и воровство з общака(это святое) не припустимо и искупалось кровю,а что творится щас…опомтесь самозванцы авторитеты и перестанте мучить народа….

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *