Чи вдасться Петрову повторити «подвиг» Москаля?

Чи вдасться Петрову повторити «подвиг» Москаля?
Риторично запитує Павло Федака.
Поки голова Закарпатської ОДА Олексій Петров «заганяє» представників партії угорської нацменшини КМКС у провладну коаліцію, у нього можуть виникнути проблеми з голосами всередині власної фракції «Слуга Народу». Не виключено, що достаньо буде одного телефонного дзвінка Віктора Балоги і, як мінімум, одразу троє депутатів облради від «Слуг Народу» можуть несподівано злягти з діагнозом коронавірусної інфекції.
Неоднозначна ситуація і у команді старших партнерів “слуг” по обласній раді – партії «Рідне Закарпаття», яка набрала найбільше мандатів у Закарпатську облраду. Напередодні місцевих виборів посада голови Закарпатської облради була обіцяна ріднозакарпатцю Володимиру Чубірку, як компенсація за невисування своєї кандидатури на посаду Ужгородського міського голови, щоб не заважати представнику “Слуга Народу” Віктору Щадею. Виходить, що Володимира зараз банально кинули? Претендентом №1 на посаду голови Закаратської обласної ради від влади є сам Олексій Петров, адже уже погоджено його відставку з посади голови ОДА.
Опозиційну «Європейську Солідарність» чогось також автоматом записали у партнери по майбутній провладній коаліції радом зі «Слугами Народу» та «Рідним Закарпаттям». Петро Порошенко в курсі?
Подібне завдання з багатьма невідомими вирішував у 2015 році і Геннадій Москаль. Йому доручили сформувати коаліцію за участі партії БПП, яка зайняла в області друге місце після «Єдиного центру». Тоді Балога зробив ставку на лідера «Батьківщини» Олександа Кеменяша, який мав очолити облраду. Голосів «ЄЦу», ВО «Батьківщина» та партії угорців КМКС було достатньо для формування коаліції.
На сесії Геннадій Москаль вступав у жорсткі словесні перепалки зі своїма опонентами, закликав блокувати трибуну щоб не допустити «ганебного» голосування, хтось повідомив поліцію про замінування зали засідань та ще й зникла скринька для голосування.
В результаті балогівська більшість не витримала, слабкою ланкою виявилася фракція Олександра Кеменяша, ЄЦ і КМКС дали 100 відсотків голосів, а в «Батьківщині» стався розкол. Сесію облради перенесли і Геннадій Москаль дожав «батогом та пряником» угорців з КМКС. Ті наступного разу вступили у коаліцію з БПП та «Відродженням» і підтримали на посаду голови облради представника Блоку Петра Порошенка Михайла Рівіса.
Чи вдасться Олексію Петрову повторити «подвиг» Геннадія Москаля і переграти команду Віктора Балоги дізнаємося 7 грудня.
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *