Чи варто начальнику Закарпатської ОВА особисто “влазити” у боротьбу за посаду міського голови Ужгорода

Про це пише в своєму телеграмі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/393

❗️Криза у відносинах між начальником Закарпатської ОВА Віктором Микитою та міським головою Ужгорода Богданом Андріївим.

❗️Хоча з першого дня війни керманичі краю та обласного центру трималися разом немов сіамські близнюки.

❗️Вже 24 лютого 2022 року відбулася перша спільна пресконференція Віктора Микити та Богдана Андріїва. Хоча за логікою речей поряд з головою Закарпатської ОДА мав бути голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко.

❗️Такі спільні пресконференції відбувалися і в наступні дні початку війни, кінець лютого – початок березня 2022 року були вирішальними у долі України, бої йшли на околицях Києва.

❗️Навіть на брифінгу 26 лютого 2022 року який проводили за участі  начальників ГУНП та УСБУ України  Богдан Андріїв був присутній у якості рівноправного партнера.

❗️Чому в той час Микита так наблизив до себе Андріїва не знаю, чутки не поширюватиму.

❗️Але останніми місяцями бачимо явний конфлікт між керівництвом ОВА та міським головою Ужгорода.

Віктор Микита почав жорстко коментувати побутові проблеми обласного центру, хоча добре знає, що Богдан Андріїв давно не має впливу на рішення які приймає депутаський корпус міськради, там процесом керують «Слуги народу» у коаліції з «Рідним Закарпаттям» та «Європейською солідарністю». ❗️Поза Андріївим йде дерибан земель міста і солідні грошові потоки. І вдіяти він нічого не може.

❗️Хіба на підконтрольному каналі «Балоган» оприлюднюються шокуючі суми в доларах «чорної каси « за сесію та списки депутатів, які голосували за дерибанні рішення. Останнім часом канал також активно тролить і Микиту, повідомляючи, що той хоче отримувати свою частку з дерибану Ужгорода, а для цьго просовує на посади людей авторитетного Михайла Ланя.

❗️Кажуть, що така ситуація виникла через можливість проведення у жовтні виборів і існує необхідність зачистити політичний ландшафт під президентську політсилу, а мер Ужгорода Андріїв не вписується у цю концепцію. 

❗️Звичайно, що вибори будуть можливі тільки за умов успішного наступу українського військ.

❗️Чи варто Віктору Микиті особисто “влазити” у боротьбу за посаду міського голови Ужгород?

❗️В ресурсі братів Андріївих є не тільки зазначений «Балоган». Їх команда добре розуміється на чорному піарі і задіювала у своїх компаніях фахівців цього напрямку, дискредитуючи свого часу  на виборчих перегонах Сергія Ратушняка з анонімних сторінок у ФБ.

❗️Невиключено, що опоненти Микити, як Балога свого часу, можуть звернуться до блогера типу Мосійчука, який рватиме вашу репутацію, як тузик тряпку.

❗️Вчора вже прилетіло від нього закарпатським прокурорам пійманим на хабарі, а про вас, Федорович, лише натякнули.

❗️Ступаючи на стежку війни Віктор Микита повинен розуміти, що він стане об’єктом зацікавлення і назовні буде вивернуто і у  довільній формі трактовано все його особисте життя. Правда перемішається з напівправдою і відвертою брехнею. 

❗️А ті хто його штовхають на війну стоятимуть у стороні і тихенько посміюватимуться.

❗️Вам не допоможуть журналіст Глагола та адмін анонімних сторінок Смірнов та інші. 

Вони зможуть лише «топити» Андріїва, а оберігати вас від бруду – ні.

❗️Що треба було робити у подібному випадку?

❗️У виглялі «артпідготовки» задіяти лідерів місцевої думки зі створенням потужного інформаційного тиску на міського голову Ужгорода.

А далі кинути у бій підлеглих вам осіб. 

❗️Негатив маєте збирати не ви, а хтось з наближених людей, наприклад заступник началька ОВА Ігор Шинкарюк. ❗️Він і так створив для вас проблеми у взаємовідносинах з ДРБ «Сонечко». 

❗️Хай Шинкарюк іде і воює з Андріївами, а ви маєте споглядати з «командного пункту» чи в правильному руслі йде зачистка політичного супротивника.

https://

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *