Чи скуштує Дмитро Разумков «червеного вина» в Мукачеві?

Чи скуштує Дмитро Разумков «червеного вина» в Мукачеві?

Риторично запитує у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/104

❗️На 13 січня заплановано візит на Закарпаття екс-спікера парламенту Дмитра Разумкова, який можна трактувати як підготовку до майбутніх президентських та парламентських виборів.

❗️В області вже давно ведуться розмови, що до першої п’ятірки політсили Разумкова має увійти міський голова Мукачева Андрій Балога. 

❗️В цей день у Мукачеві розпочне свою роботу фестиваль «Червене вино» і присутність на ньому колишнього голови Верховної Ради, який є одним з топ політиків України має підтвердити небезпідставність амбіцій мера Мукачева.

❗️Що може запропонувати команда Балоги Дмитру Разумкову для взаємовигідної співпраці? Не так уже й багато. 

❗️Ресурс в Мукачеві, в Мукачівському районі вже не факт, що він наявний, адже під головою   Мукачівської райради від «Команди Андрія Балоги» Михайлом Лабошем захиталося крісло, він не спроможний провести сесію і вже є голоси за його відставку.

❗️У Закарпатській обласній раді наявна фракція КАБ у 7 штиків. Вона дисциплінована, але цього не достатньо. ❗️Команда Балоги представлена у всіх районних радах, але в Ужгородській міській раді ні, що є тривожним дзвінком. Результат у 7-8 % навряд чи задовільнить Разумкова.

❗️У голови Закарпатської облради Володимира Чубірка також є намір стати нардепом від політсили Разумкова. Посада, яка дісталась Володимиру завдяки майстру інтриг Віктору Балозі, є добрим стартовим майданчиком для руху у велику політику. Але опиратиметься Чубірко у переговорах з командою Разумкова не на Балогу, а на близьких Валерія Наливайченка та Павла Клімкіна.

❗️Враховуючи ситуацію, Балога намагається заручитися підтримкою партії угорців КМКС, з якими ведуться інтенсивні переговори, адже їх електорат перевищує голоси набрані КАБ і є дуже дисциплінованим. Разом можна набрати 17-20 %, що дасть можливість претендувати на достойне представництво у політсилі Разумкова.

❗️Але КМКС на даний момент пов’ язана домовленостями зі «Слугами народу». ❗️Враховуючи те, що Разумков для правлячої партії є більшим злом навіть ніж Порошенко, то зрада угорської партії може обернутися для неї новими неприємностями на додачу до закордонної еміграції Василя Брезовича, голови партії КМКС.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *