Doc.ua запис до лікаря

Чи продасть Порошенко посаду начальника закарпатської міліції

шараничБрати Балоги активно працюють над усуненням останньої перешкоди на шляху до повної узурпації влади в Закарпатті. Наразі такою перешкодою залишається тільки начальник управління МВС України в Закарпатській області Сергій Шаранич.

Боротьба проти неугодного і непідконтрольного силовика ведеться Балогами одразу по кількох «фронтах». Найголовніший – в Києві. Там брати у ці дні намагаються домовитися із президентом Порошенком про таке довгоочікуване звільнення Шаранича. Основним аргументом та мотивацією для президента виступають не щось інше, а гроші. Точні суми наразі невідомі, однак коливаються вони в межах мільйонів. І, як передає наше джерело в адміністрації Президента, результати переговорів Гаранта із мукачівськими братами залежатимуть саме від суми, яку ті зможуть запропонувати кондитерському магнату.

Інший фронт знаходиться на місці – в Ужгороді. За нього відповідають вірні вассали Балог: Губаль і компанія. Так, новопризначений кишеньковий губернатор на одній із своїх зустрічей з громадським активом уже встиг пообіцяти закарпатцям, що розбереться із опальним міліціонером та доб’ється його звільнення. Вочевидь, зробити це законними методами у нього поки не виходить і він вирішив розпочати проти Шаранича інформаційну війну. Цю місію поклали на призначеного нещодавно прес-секретаря губернатора Аллу Хаятову. Вчора журналістка вже встигла звинуватити Шаранича в тому, що той відверто проігнорував концерт, влаштований для учасників АТО. Однак радіти від своєї винахідливості їй довелося недовго: у коментарях під цим повідомленням користувачі соцмережі одразу ж заявили, що Шаранич зараз знаходиться у зоні бойових дій, в самому епіцентрі, де підтримує закарпатських правоохоронців. На відміну від братів Балог та Губаля, котрі ні разу так і не наважилися навіть на коротку поїздку до зони АТО, не кажучи вже про повноцінну службу там.

Наразі боротьба Балог із Шараничем триває. Коли і чим вона закінчиться, наразі невідомо. Залежатиме все від продажності президента та щедрості мукачівської Сім’ї. Зараз же зрозуміло одне: замінити Шаранича повинна така ж ручна маріонетка, як і Губаль. Тоді контроль над регіоном буде повністю в руках бандитського клану: починаючи від районів, найбільших обласних вузів і лікарень, закінчуючи обласною радою (де Івана Балогу має замінити славнозвісний Ілля Токарь) та ОДА.

Doc.ua запис до лікаря
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Одна відповідь до “Чи продасть Порошенко посаду начальника закарпатської міліції”

  1. Нахуй, блядь, що ви пишете? Я на собі особисто (за своїх звернень) не відчув, що у кріслі очільника обласного УМВС сидить опонент Балоги. Як раз все навпаки, адже всі мої звернення стосуються його (Балоги) прихильників та ставлеників! Отже нахуй того Шаранича!!!!!! 200 разів!!!!!! Нєх…й туйка пздіти, ош Шаранич такий герой проти Балог!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *