Чи почує влада Мукачева своїх виборців?

Чи почує влада Мукачева своїх виборців?

Настав час привести до ладу не тільки розважальний Парк для проведення різних фестивалів, але і береги річки Латориця у Мукачеві.
Оскільки вона омиває майже все місто. Латориця є не тільки візитівка для туристів, але для мукачівців є зонами відпочинку. Що ж необхідно в першу чергу?-
1) визначити окремі місця для рибалок ( де б були і урни, біотуалети, так як після риболовлі рибалки не прибирають за собою, залишають після себе купи пляшок, сміття тощо).
2) Сходинки на міські пляжні зони з визначеними таблицями, показчиками їх місць розташування.
3) Сміттєві баки та невеличкі тенти деревяні з лавицями, або намети
4) Бажано частіше бачити патрулювання КП «Муніципальної поліції» та її реагування на порушення санітарного стану в зонах відпочинку на берегах Латориці, так як вже викидають на її береги унітази, різний непотріб, меблі, стільці та сміття розвішано на деревах.
Колись у старі часи все було, і був порядок у місті, влада слідкувала за охайністю міста та його прибережних смуг.
Таку турботу про містян в літній період і не тільки, повинна проявити влада, а не тільки турбуватися про фестивально-кишенькові інтереси.
Якщо бажання нема, тоді навіщо влада цікавиться опитуванням населення, виходить для якоїсь галочки з різного приводу? Хочеться відчути турботу не тільки під час проведення свят і фестивалів, а і в буденному житті.

З повагою мешканці міста:
Овсяннікова Т., Воробканич А., Позднякова Р., Пензеник М. та інші

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *