Чи можлива революція на Закарпатті

грушевського5Регіональних псів вигнали з ОДА, виганяють з РДА, міліцейські хорти і прокурори заявили, що вони вже з народом і завжди були з ним. І це вже справді фарс. Це більше подібне до домовленості — одні пішли, другі прийшли. І кожний закарпатець скаже: «Якщо це революція, то я — папа римський!» Тому, що при такому «повороті» ніхто на Закарпатті не здивується, що теперішні міжгірські, воловецькі, хустські і їм подібні владні «відморозки» раптом стануть лідерами «Удару», «Свободи», вдягнуть  мундири-вишиванки, покладуть руку на місце для серця, а відтак будуть удень і вночі співати гімн України, проклинати Януковича і говорити про свою любов до народу.

Їм би ВЛАДУ, а для цього перевертні готові пити відрами лайно з-під нового «татка», лиш би останній не прогнав подалі. Та, напевно, ще й нові претенденти підготувалися, створили живу чергу  в Завидові або Мукачеві. І, безумовно, до фанатичного вогню в безсовісних очах додаються великі ташки в загребущих руках. Соромитися вони не знають, совісті вони ніколи не мали. Їхня філософія в кодовому: «Яка ціна вопроса?»
І воно справді так буде, якщо ми, закарпатці, не скинемо з себе ярмо цих бандитів, котрі вже майже чверть століття п’ють нашу кров, знищили наші ліси, природу, присвоїли собі заводи, фабрики, приватизували все Закарпаття!
Революція не закінчується. Вона повинна відбутися в наших серцях і головах. Ми повинні видавити з себе раба. Ми маємо стати вільними громадянами нашої країни, а не бути пішаками на шахівниці політичних злодюжок. Закарпаття повинно прозріти і зрозуміти просту істину: якщо ти один раз продав свою свободу — то став рабом назавжди. І твої хазяї постійно будуть  до тебе ставитись, як до раба.
Тому в час, коли проливається кров невинних людей, ваших дітей і онуків, нехай візьмуть на себе відповідальність і ті, хто брав 100-200 гривень із рук бандитів і привів їх до влади. А  вони зараз убивають нас і наших дітей. Це ви оплатили смерть невинно убієнних, в тому числі ваших рідних. Відповідальність не знімається і з тих, хто злякався і залякував виборців, щоб привести до влади бандитів. Навіть зі святих отців, котрі за криваві гроші співали бандюгам «многії і благії літа»!
Тому хай живе СВОБОДА!!! Не партія, а наша ГРОМАДЯНСЬКА СВОБОДА!!!
Ми не раби. Ми хочемо жити в державі, де закон понад усе. Ми не хочемо повторення недавнього минулого, коли в органи державної влади прийшли тупі «відморозки» з надутими щоками за «заслуги в революції», не маючи ні освіти, ні досвіду, ні совісті.
Шановні закарпатці! Вся влада в Закарпатті нині заснована на залякуванні або на підкупові. Вона як в області, так і в районах злочинна по своїй суті. Це не Влада народу, це — влада кланів. От і зараз історичний порив українського народу вони хочуть використати знову для себе коханих. Не дамо їм цього зробити!
Банду геть! Навіки геть!
Михайло ЮРАЩУК,
Міжгір’я.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *