Чотири роки тому було створено спортивно-патріотичне об’єднання «Карпатська Січ»

січ9 листопада 2010 року група ініціативної патріотичної молоді створює молодіжне спортивно-патріотичне об’єднання – «Карпатська Січ». Об’єднання покликане продовжити справу карпатських січовиків 1938-39 років. Дата обрана не випадково, адже саме 9 листопада 1938 була створена Організація Народної Оборони «Карпатська Січ». Організація, з якої ми вирішили брати приклад!

Основу СПО «Карпатська Січ» з самого початку становили не політики, не забюрократизовані «громадські діячі», а проста українська молодь. Почалося все з невеличкої групи ідейних хлопців, які вирішили розвиватись, самовдосконалюватись, налагодити контакти з патріотичною молоддю інших областей.

Дуже швидко ми зрозуміли, що здорові патріотичні гасла слабо розвинуті на Закарпатті, краяни давно втратили національну свідомість, живуть за принципом «Моя хата скраю», забули героїв Карпатської України, які боролися за нашу Незалежність. Ми вирішили це змінити.

Саме тому ми створили нову «Карпатську Січ», яка має стати і стає оплотом Національної Ідеї в Закарпатті!

Головною метою діяльності спортивно-патріотичного об’єднання «Карпатська Січ» став захист інтересів Української Нації в Закарпатті.
Будучи націоналістичним об’єднанням, ми проголосили нашу головну мету – поширити, розбудувати і закріпити Українську Національну Ідею шляхом об’єднання всіх націоналістів та виховання молодого покоління на основі національних ідеалів.

Спортивно-патріотичне об’єднання «Карпатська Січ» покликане відродити справжні ідеали людини. На противагу “руському міру” та “ідеалам” західної демократії стане Національна Ідея — ідея відродження та розквіту української нації в Самостійні Соборній Державі. Наше об’єднання має виховати нових українців – сильних, справедливих, людей Віри й Честі. Ми повинні зламати стереотипи щодо патріотизму в Закарпатті.
Люди зрозуміють, що націоналісти це не “бандити” і “предателі”, а захисники українського народу.

Тому досить слабкості, досить зневіри, досить брехні, досить звинувачувати всіх довкола у своїх проблемах! Якщо вам дорога доля країни, якщо для Вас щось значить Українська Нація, якщо Гордість не заснула в Вас – Ставайте в ряди Січі! Разом ми збудуємо таку країну, на яку заслуговує український народ.

Різностороння діяльність має на меті вишколити нову молодь Закарпаття.
Молодь загартовану духом і тілом! Молодь, яка буде готовою захистити честь Нації не тільки словом, а й ділом! Молодь, яка буде знати, що живе на своїй землі! Молодь, яка знає, звідки вона походить і куди йде!

Через кілька днів воїни-січовики підрозділом у складі батальйону “Айдар” відправляться на бойові навчання, після чого вчергове вирушать в зону АТО боротися з кремлівським окупантом.

Так сталося, що українська нація вже багато століть безперервно змушена виборювати своє право на існування. Тоді, в 39-му, Карпати констатували : МИ – УКРАЇНА. І плече об плече поринули в бій за українське майбутнє своїх нащадків.

Тоді січовики воювали за рідну землю тут, на Заході. Зараз нам, їх послідовникам, доводиться боронити свою Батьківщину на Україні східній. Тоді – від угорського агресора, зараз – від російського. Але тільки така данина минулому – продовження їх боротьби – може вважатися гідним вшануванням Їх пам’яті. Адже якщо справа Героїв знаходить своє продовження у діях нащадків, то це значить, що вони полягли не даремно.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *