Чотири фронти голови Закарпатської ОДА Віктора Микити

Чотири фронти голови Закарпатської ОДА Віктора Микити

Про виклики які стоять перед головою Закарпатської ОДА пише у своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/131

❗️Чотири фронти голови Закарпатської ОДА Віктора Микити.

❗️Полковник СБУ Віктор Микита опинився у ситуації коли вимушений брати участь у «бойових» діях одразу на декількох напрямках.

❗️1. У голови Закарпатської ОДА ще на етапі затвердження не склалися відносини з головою парторганізації місцевих»Слуг народу» Миколою Тищенком. 

❗️Останній хотів одразу «підім’яти» Микиту під себе, але отримав відкоша. Користуючись тим, що є кумом керівника Офісу Президента Єрмака Тищенко не залишає спроб замінити Микиту В.Ф. на лояльну до себе людину. Для цього ведуться підкилимні інтриги та облікуються всі промахи супротивника.

❗️2. Як ми вже повідомляли раніше Офіс Президента не пробачив Віктору Балозі приниження через відставку представника «Слуг народу»  Олексія Петрова з посади голови Закарпатської обласної ради та відмову підтримати на цю посаду іншого висуванця президентської політсили  (https://t.me/P_Fedaka/93). 

❗️Тому завданням Микити є видавити представників «Команди Андрія Балоги» від процесів впливу на Закарпатську обласну раду. ❗️Репетиція була обкатана на прикладі Мукачівської райради, де з посади голови було усунуто представника Балог Михайла Лабоша (https://t.me/P_Fedaka/115).

❗️Балога у відповідь широко застсовує медіаресурс і всіляко дискредитує Микиту та його оточення. 

❗️Найдошкульніший удар нанесено днями, коли сайт «Мукачево нет» першим розігнав хвилю про вислів Віктора Микити про «братів росіян».

❗️3. У контексті війни з Балогою принциповим для ОП є усунення з посади голови Закарпатської облради представника «Рідного Закарпаття»Володимира Чубірка, який отримав свою посаду завдяки політичним інтригам Віктора Івановича.

❗️Чубірко останнім часом дистанціювався від «Команди Балоги» і всяко демонструє лояльність Президенту України. 

❗️Хочеться зазначити, що стійка більшість в Закарпатській облраді на даний момент можлива тільки на основі співпраці «Рідного Закарпаття» та «Слуг народу», інакше владні землетруси і надалі здригатимуть Закарпаття.

❗️4. І нарешті, у Віктора Федоровича не склалися стосунки з добровольцями з спецпідрозділу «Сонечко», які на своїх інформресурсах жорстко критикують його (правда попутньо дістається і опонентам ВФМ Балозі та Чубірку).

❗️Причиною таких дій стали нібито кинуті на нараді з силовиками не дуже толерантні слова на адресу учасників бойових дій. 

❗️На моє пряме запитання щодо цих висловлювань Віктор Микита відповів, що ніколи б не дозволив собі сказати недобре слово на адресу атовців, адже сам знає, що таке війна.

❗️Але масла у вогонь підкинуло висловлювання Віктора Микити щодо Росії: “Там проживають наші брати. Населення – це наші брати, дійсно. Але керівництво Росії, на жаль, воно є недружнім». ❗️Голова ОДА пояснив, що мав на увазі те, що на території РФ проживає 10 – ти мільйонна українська громада, яка перебуває під постійним інформаційним тиском країни-агресора.

❗️На мою думку у цій ситуації доречне висловлювання, «поганий мир краще за хорошу війну» і є всі підстави говорити, що три з чотирьох напрямків протистояння можна ліквідувати, головне щоб була воля у всіх  зацікавлених сторін.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *