Чопський мер передвиборну рекламу виготовляє за бюджетні кошти (ВІДЕО)

Чоп-міськрадаПро це в мережі Фейсбук пише активіст Лариса Ступак.

Чопська головиха організувала ( за бюджетний рахунок, звісно) перебвиборчу рекламу себе коханої. Вона витратила купу робочого часу на організацію наклейки білбордів. На 50 кв. метрах площі примудрилась повісити два свої фото. Щоправда на них вона зображена серед мужніх захисників нашої держави. Яке відношення особисто Цар Галина має до захсників-прикордонників достименно невідомо. Але головиха сьогодні не пішла з роботи до дому, доки не впевнелась, що всі зморшки на її спідниці з любов’ю розглажені її підлеглими- працівниками комунального управління.

За фахом наша Галя хімічка. Хімічити з бюджетом, з тарифами, з липовими аукціонами, з відчуженням нашого майна, з важливими документами, з локшиною на вуха виборцям у неї іноді виходить досить непогано.

Голосуймо за хімічку ще раз, чопці!
Бо вона дуже любить покрасуватись на білбордах на фоні переповнених сміттям контейнерів, на фоні бродячих псів, на фоні мутної питної води, на фоні руїн очисних споруд, на фоні повної розрухи, до якої вона довела наше місто, – пісумувала Лариса Ступак

Loading...