Чопський міський водозабір на підземних свердловинах запрацював у тестовому режимі (відео)

Чопський міський водозабір на підземних свердловинах запрацював у тестовому режимі (відео)

7 серпня можна вважати святковим днем Чопа – місто отримало свою першу чисту питну воду, міський водозабір на підземних свердловинах запрацював у тестовому режимі.
Наразі чисту питну воду можна безкоштовно набрати в парку біля міського водозабору. Зараз всередині станції завершується налаштування автоматичної системи контролю за всіма процесами очищення і роботи станції та розпочинаються пуско – налагоджувальні роботи. Протягом одного – двох місяців очищена вода буде закачана у нову міську водяну магістраль і відразу розпочнеться підключення міських багатоповерхівок до неї.
Перша частина міста, включно з ДНЗ «Казка» та ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 імені Іштвана Сечені до кінця цього року буде забезпечена чистою питною чопською водою.
Крім того, на стадії завершення проекти будівництва двох інших водяних мереж, які міська влада планує розпочати з початку наступного року. Також на наступний рік заплановано проектування мережі в мікрорайоні «За мостом». Будівництво центральних водяних мереж матиме можливість підключити до міського водозабору найближчі села Чопської громади.
Якщо є бажання та відповідна мета то їх завжди можна виконати.
Давайте подякуємо всім тим, хто старався та зробив цю добру справу, тим хто підтримував, тим, хто давав професійні та кваліфіковані поради та підказки, тим, хто просто критикував та тим, хто постійно вставляв «палки в колеса».
Так, тільки спільними зусиллями можна зробити наше місто кращим.

Новини Чопа

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *