Чопську митницю незабаром очікує чергова реорганізація

митницяНезабаром Чопську митницю Міндоходів чекає чергова реорганізація. Про це повідомляють джерела у Державній фіскальній службі України.

ЇЇ перейменують у Закарпатську митницю ДФСУ. Як зазначають компетентні джерела, поки що суттєвих штатних змін у митній установі не відбудеться. Залишаються ті ж самі відділи, управління боротьби з контрабандою та митними правопорушеннями та митні пости: “Чоп-залізничний”, “Тиса”, “Ужгород”, “Виноградів”, “Ужгород-вантажний”, “Мукачеве”, “Тячів”, “Малий Березний”, “Павлове”, “Батєве”, “Лужанка”, ” Вилок”, “Дякове” та “Солотвино”. Можливо деякі з них об’єднають та скоротять незначну кількість особового складу.
Минулого тижня н аказом Міндоходів виконання обов’язків начальника Чопської митниці Міндоходів покладено на Симчеру Вадима Васильовича.
До цього, 34-річний Вадим Васильович обіймав посаду начальника відділу персоналу митної установи.
Як стверджують джерела у Державній фіскальній службі, пан Симчера – технічний керівник, поки не підберуть фахову та незаплямовану людину, яка не підпадає під люстрацію.
Нагадаємо, до жовтня 2010 року на Закарпатті діяли три митниці – Ужгородська, Чопська та Виноградівська (із загальною штатною чисельністю понад 1200 осіб). Остання, до речі, в свій час вже називалася Закарпатською. За три останні роки об’єднана Чопська митниця “втратила” через постійні скорочення, звільнення та реорганізації понад 300 митників.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *