Чопські прикордонники затримали 9 нелегалів

прикордонникиПрикордонники Чопського загону за минулу добу затримали 9 незаконних мігрантів.
У першому випадку прикордонники відділу «Ужгород» затримали 6 невідомих осіб, без документів. Сталося це після спрацювання сигналізаційного пристрою на ділянці українсько-словацького кордону, який вони намагались подолати незаконно. Затримані назвались громадянами Афганістану і пояснили, що серед них є четверо неповнолітніх. Наразі прикордонники намагаються встановити їхні особи та обставини правопорушення.
Також до Словаччини в обхід пунктів пропуску прямували двоє чоловіків. Їх серед ночі затримали бійці відділу «Великий Березний». Правопорушники не мали при собі жодних документів і пояснили, що є громадянами Республіки Молдова та направлялись до країн ЄС у пошуках кращих умов життя.
Ще одного їхнього співвітчизника було затримано на українсько-угорському кордоні силами прикордонників відділу «Чоп». Чоловік, який рухався самостійно, нічого особливого не вигадував і рухався у напрямку Угорщини вздовж залізничної колії. Він також не зміг надати охоронцям кордону жодного документу, який би підтвердив його особу.
Правопорушників було доставлено до підрозділу для з’ясування обставин правопорушення та складання адміністративно-процесуальних документів. Рішення про відповідальність перед законом та його подальшу долю визначить суд.

Інформує прес-служба Чопського прикордонного загону

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *