Чопська мерія розповсюджує “ненормативні” матеріали (ВІДЕО)

Громадський активіст Лариса Ступак “впіймала” чиновників Чопської міської ради, яку очолює Галина Цар, на розповсюджені погроз на свою адресу та іншої “ненормативної” продукції. При цьомудля друку цих матеріалів використовувався принтер організаційного відділу. Ось, що з цього приводу пише Лариса:

боря чоп

“Поки народ Майдані , царі на місцях розважаються , як можуть.
І у всьому винен цей звірячий просто вбивчий для всіх чиновників закон “Про доступ до публічної інформації”. За півроку я написала більше 20 -ти інформаційних запитів меру Чопа Галині Цар . Задала відверто делікатні питання , від яких у можновладців зазвичай буває діарея. До цих пір під різними приводами відповідей на більшість з них я не отримала. Закликала на допомогу обласну прокуратуру. Поки Галя тягне гуму і висмоктує з пальця причини не відповідати на питання , мені із завидною регулярністю стали приносити додому листи. Але не ті , в яких ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТИ, а ті , що називаються ” царські мерзопакості” .

Цікаво, що на всіх офіційних листах з Чопської мерії видно характерні чорні смуги від погано працюючого принтера. І, звичайно , абсолютно випадково , на мерзенних мерських анонімках , які я стала отримувати , такі ж смужки. Одного разу мені друзі повідомили, що царі в більшості своїй вузьколобі . Я не повірила.  Даремно … Дивіться відео про те , як смужки на анонімках з’явилися” . 

2 Comments

  1. не розумію,чому виборці чопа так давно терплять знущанням над ними з боку цієї негідниці цар.їм давно треба було виразити недовіру такому хаму-голові,яка не вміє поводитися із людьми, принижує їх честь і гідність та ділову репутацію.гнати її треба з посади міського голови,а на її місце обрати досойну кандидатуру,яка б чесно відстоювала інтереси громади,а не свої власні амбіції.ганьба такому царю-государю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *