Чоп і Куп’янськ підписали угоду про співпрацю (ВІДЕО)

6 червня Чопський міський голова Валерій Самардак відвідав Куп’янську міську територіальну громаду Харківської області для підписання угоди про співпрацю та партнерство. Чопська громада прагне морально підтримати наших співгромадян, нагадати, що про них не забувають, а заразом на засіданні 47 сесії для Куп’янської МТГ з бюджету нашої громади було виділено субвенцію у розмірі 1 мільйона гривень для  придбання необхідної для них техніки. Водночас передано дві маскувальні сітки, які плетуть невпинні працівниці Чопської міської ради та небайдужі мешканки.

Під час свого візиту голова Чопської МТГ Валерій Самардак спільно з головою Куп’янської МТГ Андрієм Беседіним побували в історичних і визначних місцях міста, а також на місцях значних руйнувань, завданих російськими снарядами та ракетами. Незважаючи на всі перепони, на всі небезпеки від ворогів, Куп’янськ вистояв і продовжує жити та творити.

Також очільники міських рад обмінялися прапорами громад і запевнили одне одного у подальшій плідній і тісній співпраці. Цей день — це невеликий, але суттєвий крок у побудові дружніх стосунків. І після завершення війни ми обов’язково відвідаємо відбудований і квітучий Куп’янськ, аби дізнаватися про його історію та людей більше, аби налагоджувати соціально-економічні та культурні зв’язки і завжди пам’ятати, що схід і захід разом!

«м. Чоп: разом до перемоги!» «Приречені на перемогу Куп’янськ vs Чоп»

Фото та відео Куп’янської МТГ

Чопська міська рада

 

1 коментар

Victor написав:

м. Чоп, вул. Миру 2. Багатоповерховий будинок, біля базару. Вже декілька років каналізація з будинку зливається в підвал, де смердить, що неможливо відкрити вікна і проходити повз. Навіть у квартирах смердить, так як вентиляція зʼєднана з підвалом. Один раз на рік, приїжджають, викачують і все по новій. Лагодити не хочуть. Ми сміємося з рашки, що у них на вулиці туалет, а у самих ще гірше. Це при тому, що наше місто найближче до Європи. Просто не вкладається в голові! Треба всім допомагати, але і про своїх жителів не забувати.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *