Чому ужгородці не стали на захист площі Народної?

Ужгородці продемонстрували свою інертність у боротьбі проти реконструкції площі Народної. Недивлячись на потужну медіапідтримку ціє акції ЗМІ контрольованими Віктором Балогою, на акцію протесту вийшло всього зо два десятки інтернет-активістів і тридцятьом міліціянтам не становило ніяких труднощів ізолювати їх.

народна4

Про що це свідчить?

1.Що для мешканців обласного центру” своя сорочка ближча до тіла” і вони готові захищати свої конкретні двори від забудовників але воювати за абстрактно відсторонену площу не готові. Тим більш, що проект передбачав не її ліквідацію, а реконструкцію, облагородження.

2. Конфлікт навколо неї був штучно “роздутим” з метою піару комади ЄЦу та майбутнього кандидата в мери Володимира Чубірки.

3. Інтернет-скавучання і гнівні заклики до протестних дій за своє спиною не мають ніякої реальної сили.

4. Жоден з депутатів-опозиціонерів не з’явився на протистояння хоча всі знали про заплановану акцію. Вони просто кинули наївних активістів, що робили їм політичний піар.

Тепер думайте самі, чи варто довіряти пройдисвітам з депутатськими мандатами.

http://

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ
Новини партнерів

Comments:

4 відповіді до “Чому ужгородці не стали на захист площі Народної?”

  1. проект реконструкции дуже сподобався. швидше б уже розпочали будивництво.

  2. та ваша драна жовта преса ні совісті ні адекватності не відає! яка до чорта інертність, коли міліціянти доблесні побили і ув’язнили семеро ужгородців!?
    і на майбутнє пораджу спочатку подію відвідати, а тоді писати, бо якщо б ви були там, то знали б, що від опозиції було два міські депутати ( Щадей та Буланов) та помічник нардепа, а також голова та заступник міської Свободи (Лелекач та Білей)! І знайте, люба куплена преса та високоповажні наші верхівки, що не дадуть вам так просто перед відходом накрасти, доведеться вам на одну пенсію доживати!

    • Наше видання надало для перегляду відео відзняте “опозиційним” мукачівським виданням, де чітко зафіксовані всі перипетії протистояння. Жоден із депутатів не заступився за Волосянського. Може вони десь вешталися по підворітням у цей час, не знаємо.
      “Свобода”, маємо на увазі не закарпатську, не раз демонструвала, як у таких випадках діяти – тільки жорсткий фізичний опір правоохоронцям дає результат.

  3. не стали ужгородці на захист Народної, бо адекватні люди. Треба правильно питання ставити: її не знесуть, не зрівняють із зкмлею, а приведуть у божеський вигляд. Це полярно різні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *