Чому ужгородці не стали на захист площі Народної?

Ужгородці продемонстрували свою інертність у боротьбі проти реконструкції площі Народної. Недивлячись на потужну медіапідтримку ціє акції ЗМІ контрольованими Віктором Балогою, на акцію протесту вийшло всього зо два десятки інтернет-активістів і тридцятьом міліціянтам не становило ніяких труднощів ізолювати їх.

народна4

Про що це свідчить?

1.Що для мешканців обласного центру” своя сорочка ближча до тіла” і вони готові захищати свої конкретні двори від забудовників але воювати за абстрактно відсторонену площу не готові. Тим більш, що проект передбачав не її ліквідацію, а реконструкцію, облагородження.

2. Конфлікт навколо неї був штучно “роздутим” з метою піару комади ЄЦу та майбутнього кандидата в мери Володимира Чубірки.

3. Інтернет-скавучання і гнівні заклики до протестних дій за своє спиною не мають ніякої реальної сили.

4. Жоден з депутатів-опозиціонерів не з’явився на протистояння хоча всі знали про заплановану акцію. Вони просто кинули наївних активістів, що робили їм політичний піар.

Тепер думайте самі, чи варто довіряти пройдисвітам з депутатськими мандатами.

http://

4 Comments

  1. проект реконструкции дуже сподобався. швидше б уже розпочали будивництво.

  2. та ваша драна жовта преса ні совісті ні адекватності не відає! яка до чорта інертність, коли міліціянти доблесні побили і ув’язнили семеро ужгородців!?
    і на майбутнє пораджу спочатку подію відвідати, а тоді писати, бо якщо б ви були там, то знали б, що від опозиції було два міські депутати ( Щадей та Буланов) та помічник нардепа, а також голова та заступник міської Свободи (Лелекач та Білей)! І знайте, люба куплена преса та високоповажні наші верхівки, що не дадуть вам так просто перед відходом накрасти, доведеться вам на одну пенсію доживати!

    1. Наше видання надало для перегляду відео відзняте “опозиційним” мукачівським виданням, де чітко зафіксовані всі перипетії протистояння. Жоден із депутатів не заступився за Волосянського. Може вони десь вешталися по підворітням у цей час, не знаємо.
      “Свобода”, маємо на увазі не закарпатську, не раз демонструвала, як у таких випадках діяти – тільки жорсткий фізичний опір правоохоронцям дає результат.

  3. не стали ужгородці на захист Народної, бо адекватні люди. Треба правильно питання ставити: її не знесуть, не зрівняють із зкмлею, а приведуть у божеський вигляд. Це полярно різні речі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.