Чому головою Закарпатської ОДА знову призначать офіцера СБУ

Чому головою Закарпатської ОДА знову призначать офіцера СБУ

Про це пише в своєму телеграм-каналі Павло Федака – https://t.me/P_Fedaka/73

❗️На своєму найближчому засіданні Уряд погодить кандидатуру полковника СБУ Віктора Микити на посаду голови Закарпатської ОДА, а тоді Президент України швидко підпише Указ про призначення.

❗️Віктор Микита обійшов у «ралі» за цю посаду двох конкурентів, протеже нардепа Миколи Тищенка Володимира Пригладя, та т.в.о. Голови Закарпатської ОДА, депутата облради від «Слуг народу» Петра Добромільського. Як виявилося, останньому краще було не подаватися на оглядини. Прискіплива перевірка Офісу Президента встановила обгрунтованість закидів у закарпатських ЗМІ про тісний зв ‘язок Добромільського з Віктором Балогою. Тепер «Слуги народу» не виключають можливості позбавлення Петра Добромільського депутатського мандату.

❗️Які першочергові виклики стоятимуть перед Микитою? 

Якщо завданням Петрова була переорієнтація та відбір нелегальних фінансових потоків в області від нардепів з групи «Довіра» та збір каси для певних осіб з ОП, а нацбезпека розумілась, як аксіома (все ж таки колишній голова Департаменту контррозвідки СБУ), то для Віктора Микити (хоча він колишній «кашник», займався протидією діяльності організованих злочинних угрупувань та корупції в структурах державної влади) першочерговим завданням є саме питання національної безпеки та протидії сепаратизму в умовах можливої відкритої агресії Російської Федерації. Західний тил України має бути прикритим. 

❗️Адже, генерал Петров, заплутавшись у хитромудрих сплетіннях закарпатської політики,  доводив до керівництва Офісу Президента не зовсім достовірну інформацію про політичні процеси на Закарпатті. «Паралельна» аналітика, яку отримувало керівництво держави через незалежні джерела виявилася точнішою за інформацію зі Служби Безпеки України. ❗️В результаті, через закарпатський кейс полетів з посади начальник Департаменту захисту національної державності СБУ О.Кукса, сруктура котрого прогавила «переворот» у Закарпатській обласній раді, чим було завдано потужний удар по президенській політсилі «Слуга народу», а регіональні політичні еліти почали розглядати закарпатські події за наглядний приклад.

❗️Найближчим часом ми  побачимо чи буде Віктор Микита самостійною фігурою, зав’язаною напряму на ОП, чи знову бігатимуть по Закарпаттю навіжені куми та свати високопосадовців і дискретитуватимуть Президента. Тоді  зможемо робити якісь висновки.


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ


НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.