Чому Чубірко кинув “Закарпаття”?

чубірко5Як відомо, Закарпатська обласна рада на своїй сесії 31 жовтня обрала головою Володимира Чубірка, який є депутатом від партії “Єдиний центр”. За нього проголосували 83 депутати з 86 присутніх, 1 утримався, 2 були проти, у бюлетень було внесено лише прізвище Чубірко.

Голосування за новообраного голову облради пройшло аж занадто гладко. Створена на цій сесії депутатська група”Закарпаття”, яка складалася з колишніх регіоналів на чолі з Ледидою одностайно підтримала кандидатуру Володимира Чубірка. Виявилося, що підтримала не просто так, а в обмін на посаду першого заступника голови Закарпатської облради. Чубірко пообіцяв екс-регіоналам на наступній сесії підтримку їхнього кандидата на цю посаду Петра Грицика.

Виявилося що новоспечений голова не вміє тримати слово, або взагалі є маріонеткою в чужих руках.

На наступній сесії ЄЦ запропонував на обіцяну “Закарпаттю” посаду колишнього кадебіста і комуніста єцівця Михайла Поповича.

З величезним скрипом питання пройшло. Колишній голова обласної ради Іван Балога, який прославився чи не на всю країну своїми спробами ліквідувати кнопкодавство у раді «попався на гарячому». Фотографи зуміли зафіксувати момент, коли середній із мукачівських братів голосує карткою свого сусіда Віктора Трикура, котрий вже написав заяву про складання депутатських повноважень.

балога і

Самого Трикура на засіданні ради не було. Та й взагалі голосування за призначення першого заступника голови обласної ради ледь не зірвалося: Балогам катастрофічно не вистачало голосів для внесення цього питання до порядку денного. Вочевидь, через це Іван Балога і пішов на порушення закону.

Для забезпечення результату також було поставлено в позу раком таких “солідних” де-путанів, як Бокоч Михайло, Палінкаш Олег, Пригара Василь, Резеш Карло, що виявилися повіями за викликом для натискання потрібних кнопок для мукачівських кидал. 

Видно, що закарпатські керманичі, що вийшли з 90-х забули, як поступали тоді з людьми, що не дотримували слова.ю

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *