Чоловік спробував перевезти через кордон на Закарпатті понад 1 млн грн

Чоловік спробував перевезти через кордон на Закарпатті понад 1 млн грн

Учора на митному посту «Лужанка», що на українсько-угорському кордоні, закарпатські митники попередили спробу незаконного вивезення понад одного мільйона гривень до Євросоюзу.

Порушником виявився український перевізник, який в обхід митного законодавства наважився на правопорушення та й ще з приховуванням великої суми коштів від митного контролю.

Так, вирушаючи до країн ЄС в якості перевізника гуманітарної допомоги, 43-річний водій автомобіля марки «Тойота» учора (24.05.22) під час митних формальностей свідомо обрав «зелений коридор», щоб найшвидше пройти перевірку. Адже обрання цієї форми проходження митного контролю декларує правомірні наміри громадян перетнути кордон.

Втім, інспектори-оперативники провели поглиблений огляд транспортного засобу та виявили не задекларовані ані письмово, ані усно мільйон сто тисяч гривень. Їх чоловік заздалегідь сховав у салоні авто у бардачку за декоративною обшивкою. На момент виявлення національної валюти жодних дозвільних документів на переміщення через кордон такої великої суми готівки громадянин України при собі не мав.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.