Medikit UA

Червоний Хрест запрошує закарпатців долучитися до благодійності

Червоний Хрест запрошує закарпатців долучитися до благодійності

З 8 квітня по 9 травня 2019 року Президією Правління Товариства Червоного Хреста України оголошено всеукраїнську акцію “Місяць Червоного Хреста”, яка стартує під гаслом “100 років милосердя”.

Це щорічна найбільша всеукраїнська акція Товариства Червоного Хреста України, яка спрямована на соціальну підтримку потребуючих громадян з числа соціально незахищених верств населення.

Працівники та волонтери (з посвідченнями) Червоного Хреста залучатимуть громадян до членства в Товаристві; розповсюджуватимуть благодійні квитки Червоного Хреста номіналом “5”, “10”, “20”, “50” та “100” гривень; організовуватимуть інформаційні та благодійні акції з метою залучення товарно-матеріальних цінностей, коштів.

МЕТА ЄДИНА – надати соціальну допомогу тим, хто її потребує, а саме: людям з інвалідністю, багатодітним родинам, одиноко проживаючим громадянам літнього віку, внутрішньо переміщеним, безхатькам, іншим соціально незахищеним категоріям.

В містах і районах Закарпаття працюють пункти прийому допомоги, які знаходяться при Центрах та Кімнатах Товариства Червоного Хреста. Хто бажає, може відвідати “банки одягу”, “пункти прокату” Товариства.

Завдяки небайдужим громадянам та Організаціям протягом Місяця Червоного Хреста минулого року в Закарпатті допомогу отримали більше 3 тисяч громадян краю.

Розрахунковий рахунок для пожертв:
26007017000924 в ПАТ “КОМІНВЕСТБАНК” м. Ужгород МФО 312248 код ЄДРПОУ 02940183

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Comments:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *