Через водоканал мер Мукачева готовий піти у відставку

лендєлПід час проведення на позачерговій сесії мукачівської міської ради мер Золтан Ленд’єл заявив, що напише заяву на звільнення.

На сесії  розглядали питання про зміни до бюджету.

Після того, як при першій спробі голосування рішення не було прийнято (проголосувало 21 депутат з 25), мер міста Золтан Ленд’єл, пообіцяв написати заяву на звільнення та вийшов з зали.

Опісля, сесію продовжили, так як цього вимагає закон. Було подано пропозицію розгляду на переголосування цього рішення. Всі були “За”, тому при повторному голосуванні за рішення змін бюджету “за” було вже 25 депутатів. Рішення було прийнято.

Весь конфлікт стався через те, що частина грошей у рішенні, має бути направлена на водоканал з освіти та медицини, а це обурило депутатів.

“Депутати починають мене нерозуміти…Уявіть, який мер після такої ситуації не піде. Це дуже загрозлива читуація. Ми даємо дотації, і це не розуміють лікарі, освітяни, бо якщо ні, то води не буде і в лікарні, і в школах…. Другого варіанту не буде, як піти”, – розповів Золтан Злотанович.

“Я маю думати про все місто, не лише за медицину або освіту. Вони ще не доросли до такого рівня. Тодіабо не їм там місце, або не мені” – повідомив Золтан Зенд’єл.

“Як тільки один раз питання по водоканалу не вирішиться, я піду!”, – зауважив міський голова.

mukachevo.net

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *