Через «прольот» над урядом, Балога почав безжально критикувати Яценюка  

Через «прольот» над урядом, Балога почав безжально критикувати Яценюка   

Порошенко-БалогаВочевидь, політик досі не може змиритися, що його, попри щирі обіцянки, так і не поставили на жодну хоча б мало-мальськи впливову посаду. І тепер починає мстити. Щоправда, робить це повністю у своєму дусі – порожніми словами у соціальних мережах.

Так, сьогодні на сторінці депутата, якого «сватали» одразу на кілька міністерських крісел, з’явився пост із наступними думками:

«Майже за рік цей “демократичний” уряд не втілив жодної, навіть, найпростішої реформи. Корупція зростає, народ бідніє, бізнес знищується, люди емігрують. Сьогодні у владі популізму більше, ніж реальних дій».

При цьому Балога додає:

«Якщо вони не справляться, погано буде усім без винятку. І якщо буде реалізовано хоча б відсотків 10-20 Програми дій уряду – це буде якийсь прогрес. І якщо в країні є конституційна більшість, результати голосування покажуть – це блеф, чи монолітна політична команда».

Вочевидь, політик усвідомлює, що політичне майбутнє його наразі доволі туманне і не може надто обнадіювати, тому вирішив піти у ва-банк. Як проти уряду, так і проти президента, якого останнім часом також досить активно критикує. Можливо, пов’язано це із наміром Порошенка нарешті звільнити голову Закарпатської ОДА і поставити на цю посаду когось більш вартого уваги. А то поки що область під контролем хустського петеущника потроху загинається. Губернатор, уся робота якого «створюється» у кабінеті прес-секретаря, котра чи не щодня виписує високоінтелектуальні коментарі Губаля з того чи іншого приводу. А ось реальних подієвих новин про конкретні кроки та рішення, прийняті губернатором закінчились десь на етапі масових звільнень в ОДА та райдержадміністраціях. Напевне, після цього в обласі нема чого робити, от і залишається виписувати «розумні» коментарі.

 

1 Comment

  1. У якій більшості сам Балога і його братки? Він тільки розумно коментує у Фейсбуці, а справи де?… Балога дає шанс Уряду – поклонімося йому у ноги, злодюзі нашому! Ця сволота працює тільки за свої власні інтереси! І коли громадяни Закарпаття зрозуміють, кого вони обрали в депутати – організований злодійський клан братків-Балог!!! Цей перевертень вже багато років паразитує у Закарпатті – і ким воно вже було – СДПОушником об”єднаним – поплічником пройдиствіта Медведчука, Нашаукраїнцем. Зараз видумав собі ЄЦ – партію ОЗГ Балог, яка ніде і нікому не протрібна!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *