Через постійне збільшення COVID-ліжок у медзакладах Закарпаття не вистачає кисню

Через постійне збільшення COVID-ліжок у медзакладах Закарпаття не вистачає кисню

На Закарпатті не вистачає кисню в медзакладах через те, що в області постійно збільшують кількість ліжок так званого “ковідного фонду”.

Про це в коментарі Укрінформу повідомив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

Наразі, з його слів, в області є 2300 ліжок у 17 медзакладах, відведених для хворих на коронавірусну хворобу, вони заповнені на 80%. Разом із тим, відсоток ліжок, забезпечених киснем, – 66,4 %.

“Справа у тому, що ми збільшили ліжка ковідного фонду на 400 одиниць за останній місяць, а кисень, який закуповується за оформленими ще в грудні договорами, розрахований на 1885 ліжок — тобто, той ліжкофонд, який ми мали станом на початок зими,” – пояснив Пшеничний.

З його слів, в області постійно додаються нові ліжка для хворих.

“Ми маємо 200-250 поступлень хворих в лікарні на добу, в той же час виписок — в середньому 140. Зараз ми рухаємося до того, аби ще більше розширювати резерви,” – сказав він.

З його слів, за договорами, укладеними медзакладами області з постачальниками кисню, на 77 млн грн були закуплені кисневі концентратори та станції.

Зокрема, кисневі станції закупили для 11 закладів, за договорами, постачальник має встановити їх в цих закладах у тримісячний термін.

Наразі в 4-х медзакладах області монтують такі кисневі станції, повідомив Пшеничний.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *