Через нечищені дороги Мукачева Балога опинився у якості унтер-офіцерської вдови

Народний депутат Віктор Балога на своїй сторінці у мережі Фейсбук опублікував гнівний пост про стан доріг та їх очистки:

Розумію, що перебуваючи на свята в теплих краях, наприклад в Іспанії, президент, прем’єр, або міністр повинен думати про стан доріг та чистку хоча би міжнародних трас. Бо гіршого стану доріг та очистки за 25 років не було, євроінтегратори хренові, – зазначив політик.

У якості наглядної ілюстрації були використані світлини доріг Мукачева де головує син нардепа Андрій Балога. Через деякий час світлини з посту прибрали, як і коментарі користувачів мережі Фейсбук, які продемонстрували некоректність посту.

Сергей Носалюк з цього приводу резонно зазначив:

но… мало подшаманили…
но суті не міняє
я про то, що до такого рівня цинізму, щоб ще й фото Мукачева додати, ВІ ще не дійшов

Віктор Балога  у цій ситуації нагадав унтер-офіцерську вдову, яка сама себе висікла з відомого твору Миколи Гоголя “Ревізор”.

1 comment

іуда says:

які вони ці балогі усі мерзенні, від народження їм передалося у спадок брехня, шахрайство, лицемірство, це у них у всієї файти у генах!
їх давно уже прокляли ЛЮДИ! і церкви і монахині і великі пожертви у церкви НЕ ДОПОМОЖУТЬ!
Вони маютьпіти в небуття і дати людям зрозуміти, що все тещо вони НАКОЇЛИ, ПРИНЕСЛИ СТІЛЬКИ БІДИ таГОРЯ ЛЮДЯМ, їх місто у монастирі відмолювати свої гріхи,щоб онукам легше жити було, інакше прийде час і тавро з прізвищем БАЛОГА буде як кара!

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *