Через надмірні опади на Зарпатті можливі підтоплення та зсуви ґрунту

Через надмірні опади на Зарпатті можливі підтоплення та зсуви ґрунту

Синоптики попереджають про можливі підтоплення, зсуви й селі в області. Все – через надмірні опади, котрі спостерігають відучора, 17 січня, та які продовжаться у найближчі два дні.

На річках Закарпаття очікується продовження підвищення рівнів води. Станом на ранок 18 січня у верхів’ях річок спостерігають зростання на 0,3 – 1,0 м, що не несе негативних наслідків. Однак у нижніх течіях Тересви, Ріки, Латориці, Старої та Ужа рівень води зріс на 1 – 1,5 м, на р. Боржаві у межах с. Верхні Ремети – на 1,2 – 1,7 м.

Є загроза підтоплення сільгоспугідь сіл Заріччя, Сільце, Кам’янське, Великі Ком’яти, Боржавське, Луково, Білки, Хмільник, Пушкіно, Оросієво, Квасово, а також ділянки автомобільної дороги О 070305 Великі Ком’яти – Вилок між селами Великі Ком’яти та Шаланки, повідомляють у Закарпатській ОВА.

Сильні дощі місцями призвели до перезволоження ґрунту. Оскільки очікується, що опади продовжаться, в гірських районах можливе формування селів та зсувів.

Працівники обласного ГУ ДСНС спільно із Закарпатським центром з гідрометеорології контролюють ситуацію. Рятувальники готові реагувати та локалізувати будь-які надзвичайні ситуації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *