Через крадіїв на Ужгородщині стався витік нафти

нафта-витік31 жовтня о 17:40 до ОКЦ УДСНС України у Закарпатській області надійшло повідомлення про виявлення маслянистої плями в складському приміщенні закинутої ферми, власник якої наразі встановлюється.

Ферма знаходиться у селі Чабанівка на Ужгородщині.

Виїздом на місце події встановлено, що масляниста пляма площею близько 80м2 виникла в складському приміщенні, яке знаходиться на відстані 1000-1200 метрів від магістрального нафтопроводу «Дружба». Причина витоку встановлюється.

Протягом доби 2 листопада аварійною бригадою філії «МТ Дружба ПАТ Укртранснафта» несанкціоновану врізку виявлено та ліквідовано. Проводились роботи щодо локалізації забруднення навколишнього середовища, а саме:

– було визначено місця та встановлено блокуючі приямки-уловлювачі, щоб максимально зупинити розлив нафти по поверхні ґрунту. Проводяться роботи щодо викачки нафти з поверхні ділянки.

Проводяться підготовчі роботи щодо вивозу забрудненого ґрунту для подальшої спеціальної очистки. Загроза потрапляння нафти у водні артерії відсутня.

З метою визначення ступеня забруднення земельної ділянки Державною екологічною інспекцією у Закарпатській області було відібрано проби ґрунтів.

Станом на 18:00 2 листопада аварійною бригадою філії «ММ Дружба ПАТ Укртранснафта» продовжуються роботи з ліквідації наслідків розливу нафти.

По даному випадку на сьогодні заплановане позачергове засідання комісії ТЕБ та НС Ужгородського району.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *