Таке рішення було прийнято з огляду на висновок протиепідемічної комісії у зв’язку з погіршенням ситуації щодо захворюваності на кір.
До 5 лютого у дошкільних та навчальних закладах та школах Тячева і Тячівського району ввели карантин, з метою попередження спалаху кору.
З початку року на Тячівщині зареєстровано 46 випадків захворювання на кір, 35 недужих – діти.
Переважна більшість не були щеплені від кору.
