Через громадянство Австрії Москаль вимагає позбавити депутатства Віктора Балогу (ДОКУМЕНТ)

Через громадянство Австрії Москаль вимагає позбавити депутатства Віктора Балогу (ДОКУМЕНТ)

Народний депутат від Закарпаття Віктор Балога має крім українського австрійське громадянство. Копія паспорта громадянина Австрії В.Балоги опинилася в розпорядженні Закарпатської облдержадміністрації.
– У часи роботи в Секретаріаті Президента України Віктора Ющенко Балога майже щотижня літав у Австрію, скупив на околиці Відня купу нерухомості й таємно отримав австрійське громадянство, – заявляє Геннадія Москаль. – Цей факт давно відомий серед політикуму Закарпаття, але документальне підтвердження ми отримали тільки нещодавно. Публікуємо скан-копію документа зараз, оскільки перевіряли його достовірність через дипломатичні установи. На паспорті чітко видно фото, дату народження, місце (с.Завидово Мукачівського району) та підпис В.Балоги. При оформленні австрійського громадянства цей пан вніс перед своїм прізвищем частку «де», яка начебто має свідчити про його дворянське походження. І тепер В.Балога, приїжджаючи в Завидово, після кожного застілля показує своїм односельчанам австрійський паспорт із прізвищем de Baloga й вимагає звертатися до себе не інакше, як «месьє»!

Сьогодні (1.04) я направив офіційне звернення до Генерального прокурора України Юрія Луценка з проханням невідкладно внести у Верховну Раду подання про позбавлення Віктора Балоги депутатської недоторканності й притягнення цього «месьє» із Завидова до кримінальної відповідальності. Нагадую, що згідно із Законом України «Про державну службу», державні службовці можуть мати тільки одне – українське громадянство.

Повідомляє офіційний сайт Геннадія Москаля.

2 Comments

  1. 1 квітня! гумор як завжди в цей день актуальний.
    але згадайте коли ющенка покусали пчоли чи отравили, та лікував його балогів доктор корбан у австрії, тому все тайне колись стане явним, якщо це правда то сього баригу гнати у австрію,най не вертається николи, люди з полегшенням сприймуть цю новиу, здихаються корости завидівської

  2. ще попереднього мера Мукачева треба позбавити громадянства, тоже маабуть у нього воно є, так як син Лендєла Золтана у Австрії співзасновник сміттевого бізнесу АВЕ.
    Він був ініціатором коли АВЕ заходило на ринок в Україну, не без особистої користі Балоги
    тому у них точно австрійське громадянство

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.